Kaj gledamo na tv

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

tema odprta - 29. okt 2016 22:26 | ogledi: 25.477 | odgovori: 300

A ste za to da se napiše kaj kaj gledamo na tv ? recimo kakšne nadaljevanke,filme...

čebulka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12635

29. okt 2016 23:07

  Seveda, zakaj pa ne

Midva z mozem recimo rada gledava nadaljevanko:   Ena zlahtna štorija

" Ko se zavedaš, da imaš veliko prijateljev, pa čeprav na daljavo, ti je toplo pri srcu."

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

29. okt 2016 23:17

 ja jaz tudi pa kar bo pa bo se vsaj nasmejem mal res so dobri  ja pa kmetijo tut 

kaj vse ljudje ne delajo za denar 

čebulka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

30. okt 2016 13:09

No pa dajmo: danes zvečer je Psiho na TV1000. Če ga bom gledala, pa še nisem povsem prepričana. Bolj verjetno Jacka Nicholsona na HTV2 v Bolje ne bo nikoli. 

Sonja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12635

30. okt 2016 13:32

 

limnol je napisal/a:

No pa dajmo: danes zvečer je Psiho na TV1000. Če ga bom gledala, pa še nisem povsem prepričana. Bolj verjetno Jacka Nicholsona na HTV2 v Bolje ne bo nikoli. 

Sonja

    Sigurno boljša izbira drugi film, sem ga ze večkrat gledala, mimogrede, grozljivk, raznih trilerjev in grobih filmov nisem nikoli gledala in jih tudi nikoli ne bom, ker niso za moje zivce.

Bom pa danes sigurno gledala film na HTV1 o Mati Terezi

" Ko se zavedaš, da imaš veliko prijateljev, pa čeprav na daljavo, ti je toplo pri srcu."

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 30.okt 2016 13:56

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. okt 2016 18:26

Če je dober film, ga sveda ollgedam. Če kaj zamudim, si prevrtim nazaj.

Sicer pa gledam krimi nadaljevanke, na fox crime, pa Barnabyja, Vero, in kar je angleških ali švedskih krimi nadaljevank. To me sprošča. 

Sicer pa po treutnem navdihu. Sedem pred tv, praviloma zvečer, daljinca v roko in se sprehajam po kanalih. 

Če nil ni, si iz kakega filmskega pograma izberem kak film in pogledam, ali pa kaj s "ključka".

Sicer je pa tv nekaj, kar bi lahko brez večjih težav pogrešala. 

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

30. okt 2016 20:25

Mi pa gledamo usodno vino....Drugač kmetije in vsega nič, tale Nicholson je pa ravno sedaj...

Gledamo veliko Natonal geografic... 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12635

30. okt 2016 22:53

Trixi je napisal/a:

.

Gledamo veliko Natonal geografic... 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

   Od tujih tudi pri nas, kadar ni na naših programih nič pametnega, takrat je vedno vsaj na National Geographic, Travel, Animal Planet ali Discovery.   Oddaje, ki prikazujejo tuje , daljne dezele in zivali, ter seveda zivljenje ljudi, te so meni in mojemu mozu najbojše. Če ze ne bova nikoli obiskala in potovala v te daljne dezele, jih lahko vidiva vsaj skozi te oddaje.  Kar se pa tiče raznih Kmetij, Big braderja,  pa še kakšnega drugega šova-to pa res hvala lepa, mislim, da je to sama izguba časa, gledala sva mogoče samo prvo oddajo, takoj na začetku, kakšne pol ure in sva takoj vedela, da to pa res ni nobeni stvari podobno. Kdor to gleda, pač gleda in nič nimam proti, po zelji. 

" Ko se zavedaš, da imaš veliko prijateljev, pa čeprav na daljavo, ti je toplo pri srcu."

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

1. nov 2016 11:21

Tudi jaz televizije sploh ne bi pogrešala. Enkrat na leto pogledam Eurosong in občasno Aritmijo, to je pa tudi bolj ali manj vse. 

RadaJem

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. nov 2016 12:38

Poleg naših imam rada 24kitchen, ID, Fine Living, TLC, Universal... A kljub temu nisem zavezana prav nobenemu kanalu, ne nadaljevanki. Z daljincem se sprehodim in se sproti odločim, če bom gledala. Včasih je bil moj kanal POP TV, žal ne morem reči, da je še, sem pa ugotovila, da nacionalka predvaja super filme, nadaljevanke, dokumentarce, intervjuje. To pa pogledam, če le utegnem. A ne spadam v kategorijo zvesti gledalec, gledalka. Imam pa rada televizijo kot zvočno in slikovno kuliso, pa če me pritegne, skočim in prisluhnem. Ob takih gledalcih kot sem jaz, ni lahko biti tv ustvarjalec. Reklame pa ignoriram sto na uro. In ko na obisku vprašam, a ta kruh si pa ti spekla in mi odgovori, ne to je babičin kruh. Jaz pa, no potem ga je babi spekla in mi vrne pogled, ki pove, ja a si ti od tukaj? Mercatorjeva reklama. Se rola kar naprej, a ne veš? 

 

naor

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12635

1. nov 2016 15:26

  Danes na Kino-17.40 , meni najlepši slovenski film -CVETJE V JESENI

 

" Ko se zavedaš, da imaš veliko prijateljev, pa čeprav na daljavo, ti je toplo pri srcu."

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti