Kaj gledamo na tv

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

28. jul 2017 16:46

Konec Nageljna.  

Škoda, uživala sem ob gledanju in nisem izpustila niti ene epizode. Končno nadaljevanka, ki se je niso mogli izmišljevati sproti in kot je v intervjuju povedala ena od hčera Koshino, je dokaj verno posnela dejansko življenje njihove matere. Marsikak koristen nauk za življenje se je dal izluščiti iz zgodbe,  v epizodah, ki opisujejo njeno življenje od 72. leta dalje pa še sploh.

Cila

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. jul 2017 17:29

Cila, na tvoje priporočilo sem jo tudi jaz gledala. Prve dele sem zamudila, a sem našla na you tube-u, tako da si bom manjkajoče pogledala. Res izvrstna nadaljevanka, sem pa prav jezna na RTV, ker je niso predvajali in tudi ponavljali v kakšnem bolj prijaznem terminu. Ker smo jo večinoma gledali penzionisti, bi kdo pomislil, da imamo pač 24 ur časa na dan, a sredi dneva res ni bilo primerno vrteti tako odlično zadevo. No, konec je, ostal pa je res lep občutek ob gledanju te nadaljevanke. 

 

naor

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8686

28. jul 2017 17:54

Pridružujem se zgoraj napisanemu . Zaradi te nadaljevanke sva dala vključit "zamik".  

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

29. jul 2017 17:43

Uspelo mi je videti nekaj delov te nadaljevanke in bila je res lepa, gledljiva, smo škoda, ker termin ni bil ravno posrečen in res si jo lahko sledil samo tako, da si uporabljal časovni zamik. Mi je pa všeć tudi nadaljevanka Utripajoča srca na POP TV, ki je tudi v takem opoldansko-popoldanskem terminu - to je taka nadaljevanka za glavo spočit.

 

tedyka

Zelda  

član od: 26.5.2008

sporočila: 66

29. jul 2017 19:47

Nagelj sem začela gledati okoli 50. dela in me je začaral. Odlična nadaljevanka, ampak res ob nerodnem času.

Zelda

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

30. jul 2017 12:33

Jaz pa gledam umore v paradižu na Fox Crime. Sicer bi se karibska scena najbrž še veliko bolj prilegla v sivem lepljivem novembru kot zdaj v vročini, ampak - človek pač lahko sanja, ne? V tej vročini se mi pač prileže čez vikend odklopiti možgane.

Sonja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

30. jul 2017 13:56

limnol je napisal/a:

Jaz pa gledam umore v paradižu na Fox Crime. 

Sonja

Na RTL Hrvaška s ponedeljkom začnejo s prvo epizodo Smrti v raju, če si slučajno kaj zamudila. Tudi meni je tole simpatičen odklop možganov.

lp

mzm

Sporočilo je spremenil(a) mišzmoke dne 30. jul 2017 13:56

Zelda  

član od: 26.5.2008

sporočila: 66

31. jul 2017 12:42

Danes je zadnji del nadaljevanke Nagelj.

Zelda

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

31. jul 2017 14:52

Jaz pa gledam na Planet tv turško nadaljevanko Tuje življenje. Takšna za čez poletje in malo za glavo spočit.

buča

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

31. jul 2017 17:36

limnol je napisal/a:

Jaz pa gledam umore v paradižu na Fox Crime. Sicer bi se karibska scena najbrž še veliko bolj prilegla v sivem lepljivem novembru kot zdaj v vročini, ampak - človek pač lahko sanja, ne? V tej vročini se mi pač prileže čez vikend odklopiti možgane.

Sonja

 Haha, jaz tudi,  včasih tudi na hrvaškem rtl. Ne vem več točno kdaj je nakaterem kanalu. Pa seveda Umori na podeželju, se najde celo pri starem kak neodgledan del, pri novem pa tudi. Zdaj je na Divi (ex Universal), pa še kje drugje tudi, se ne spomnim vseh kanalov.

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti