Kaj gledamo na tv

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. okt 2017 15:17

Včeraj in danes, čisti užtek: Boter, Boter23 in Boter 3, danes celo eden za drugim. Čeprav sem v petek in včeraj odgledala prva dva, se zna zgoditi, da bomo danes doma čepeli pred tv in gledali vse tri zapored ..Film(i) za anale, za vsako obvesno zbirko top 10 filmov sploh,  vsaj zame. 

Na Kino kanalu siola oziroma Telekoma.

Prek pa Pjijevo življenje in Ratatouille. Idealno za deževni popoldan.

mamamia

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

23. okt 2017 13:02

mamamia je napisal/a:

Včeraj in danes, čisti užtek: Boter, Boter23 in Boter 3, danes celo eden za drugim. Čeprav sem v petek in včeraj odgledala prva dva, se zna zgoditi, da bomo danes doma čepeli pred tv in gledali vse tri zapored ..Film(i) za anale, za vsako obvesno zbirko top 10 filmov sploh,  vsaj zame. 

Na Kino kanalu siola oziroma Telekoma.

Prek pa Pjijevo življenje in Ratatouille. Idealno za deževni popoldan.

mamamia

 mamamia, tudi jaz sem ju gledala in jih bom verjetno tudi danes, čeprav bo to že pravi filmski maraton.

sonci

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

16. nov 2017 10:39

Ali je kdo gledal včeraj na TV SLO 2CELLOS 2 OBRAZA?

Zanima me, kje so bili posneti posnetki Stjepana na obali - kje je ta obala?

Kateri zaliv, lahko kar koordinate ...

rdkapica

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

21. nov 2017 11:15

Pravkar sem si s časovnim zamikom ogledala oddajo Pod svetlim soncem TVS1, nedelja ob 22:40.  Zanimiv pogled na Severno Korejo skozi oči ruskega režiserja.

Cila

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. nov 2017 11:44

Cila, meni se je zdel dokumentarec prava grozljivka, sicer skozi oči češkega režiserja, kar pa ne spremeni občutka.

 

naor

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

21. nov 2017 13:36

naor je napisal/a:

Cila, meni se je zdel dokumentarec prava grozljivka, sicer skozi oči češkega režiserja, kar pa ne spremeni občutka.

 

naor

A da  je Čeh?  V Vklopu piše: Vitalij Manski, ruski režiser  . Film je pa pravzaprav igrani dokumentarec. Kot praviš, grozljivka, brana med vrsticami. Ampak posamezni delčki mi vseeno delujejo nekam znano.

Cila

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. nov 2017 15:13

V Vikendu, ki je priloga Dela piše takole : Pod svetlim soncem, spodaj: V paprscich.Češka.2015 Režija: Vitalij Manski. Dokumentarni film.116 minut. V razlagi pa res piše, da je to dokumentarni film ruskega režiserja Vitalija Manskega. Kot se pa spomnim, je v kadrih režiser govoril češko. Jaz zamika nimam, če se ti da, poglej še kakšen delček. Itak je nebistveno, kakšne narodnosti je režiser, mene je sam film spravil v veliko žalost.

 

naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. nov 2017 19:13

Wikipedia pravi, da je Vitaly Mansky Ukrajinec. Tip je pa res faca: Dovolili so mu posneti dokumentarec, on je pa vse obrnil in naredil dokumentarec o tem, kako mu je korejska oblast dovolila snemati "dokumetarni film". Kapo dol. 

Malo več o snemanju: https://www.nytimes.com/2016/07/03/movies/under-the-s

 

 

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 21. nov 2017 19:14

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 614

21. nov 2017 20:28

zelo malo gledam TV, ampak zadnjič sem slučajno na DIVA naletela na Dr. Fosterjevo in me je povleklo ... videla sem vse dele do zdaj

a še gleda kdo? ni mi jasno, zakaj si je pripravila štiri injekcijske igle, a je hotela koga ubit ali kaj?

sijasaja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

21. nov 2017 22:09

TV SLO 2 Holesterol velika prevara. 

Doslej sem  zasledila že kar nekaj drobcev na to temo izpod peres različnih strokovnjakov, bolj ko ne v alternativnih časopisih in straneh, a mi je vseeno šokantno. Dober dokaz, da tudi strokovnim raziskavam ni verjeti, kadar jih plačuje stran, ki računa na dobiček.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti