Kaj gledamo na tv

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. jan 2017 20:37

A ste gledale Planet samskih? Kot  ob obeh filmih Pisma Svetemu Nikolaju smo crkavali od smeha pri tem, še preden smo gledali Nikolaja. 

mamamia

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

15. jan 2017 23:53

mamamia je napisal/a:

A ste gledale Planet samskih? Kot  ob obeh filmih Pisma Svetemu Nikolaju smo crkavali od smeha pri tem, še preden smo gledali Nikolaja. 

mamamia

   Mamamia, mi smo ga gledali, sicer preko računalnika in na tv, ja res je dober film, pa predvsem zelo, zelo, zelo poučen o tem, kaj lahko naredijo druzbena omrezja na računalniku, upam in tudi verjamem, da bo Okorn tudi letos ustvaril kakšno novo uspešnico, čeprav, na zalost na Poljskem, ampak kljub temu.  Meni osebno je poljski jezik zelo simpatičen.

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

kozamurnik

sporočila: 2311

16. jan 2017 5:44

TV pri nas skoraj ne gledamo. Trenutno gledam le Alo,Alo na Planetu, ampak kaj ko je na vsakih pet minut nadaljevanke 10 minut reklam.

murnik

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. jan 2017 6:25

Prav zanima me, ali bo Pro Plus na POP TV in ostalih po februarju, ko bo treba plačevati mesečno naročnino zanje, kaj zmanjšal  čas, namenjen reklamam?  Ne vem, kako bo to pri individualnih sprejemnikih,  kabelske so postavili pred dejstvo: plačaj kolikor zahtevamo ali pa ne boste gledali. 

Cila

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

16. jan 2017 8:08

mamamia je napisal/a:

A ste gledale Planet samskih? Kot  ob obeh filmih Pisma Svetemu Nikolaju smo crkavali od smeha pri tem, še preden smo gledali Nikolaja. 

mamamia

 , je bil že na TV?

Meni pa drugi del Pisem svetemu Nikolaju ni bil všeč, kar ni mi stekel, pa preveč holivudski je zgledal, očitno se je poznalo, da ni isti režiser.

lp

mzm

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

16. jan 2017 11:35

Planet samskih sem gledala, res super film, za se fajn nasmejat.

V soboto sem gledala BOB leta na SLO1, tudi Tošu sem se nekajkrat prav pošteno nasmejala.

leny

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

16. jan 2017 11:53

Cila je napisal/a:

Prav zanima me, ali bo Pro Plus na POP TV in ostalih po februarju, ko bo treba plačevati mesečno naročnino zanje, kaj zmanjšal  čas, namenjen reklamam?  Ne vem, kako bo to pri individualnih sprejemnikih,  kabelske so postavili pred dejstvo: plačaj kolikor zahtevamo ali pa ne boste gledali. 

Cila

 Srčno upam, da nas bodo res postavili pred izbiro, ne pa da bodo samo zvišali ceno za cel paket (ki vključuje še vse kaj drugega kot popteve). Kar se mene tiče, se jim zlahka odpovem.

Sonja

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

16. jan 2017 13:32

Tudi jaz upam, da se jim bom imela možnost odpovedat. Starih filmov, ki so jih predvajali na vsakem od svojih kanalov vsaj po 10x, in skrajno rumenih poročil imam tudi na drugih programih dovolj. Moram pa omenit, da sem prav v januarju po zelooo dolgem času videla film premierno na POP-u. Verjetno je to že reklama za naprej. Kasneje bo vse spet po starem .... 

sonci

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

19. jan 2017 14:50

Evo jaz pa trenutno rada gledam Varuhe podeželja, dogajajo se v krasnem okolju Chimseeja na Bavarskem. Samo termin predvajanja so že drugič prestavili, hvala bogu za "pogled za nazaj".

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

19. jan 2017 17:10

   Jaz pa ze skoraj mesec  dni, zvečer, ko moja dva ze spita: 24Kitchen, sem dobila od moza ponovoletno darilo-kartico za paket tv programov, med katerimi je tudi in predvsem ta program.   Decembra smo imeli zastonj vse programe in najbolj mi je bil všeč ta, itak, saj rada kuham in pečem, pa vidim sedaj, kaj se dogaja glede hrane tudi drugod po svetu

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti