Kaj gledamo na tv

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. nov 2016 19:47

Katarinči je napisal/a:
 
 

Ni se samo postarala ...  http://plasticsurgerygal.com/botox/renee-zellweger-before-

Katarinči

 No, ženšče smotano! Hm, sem tudi jaz v temi kinodvorane ugotavljala, da se mal v čudno smer stara, ampak, da je tolk ubrisana, si pa nisem mislila.

lp

cervus

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. nov 2016 20:36

"Popravljene" veke so jo popolnoma spremenile. 

Vanja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

7. nov 2016 17:07

TV gledam samo čez vikend, v LJ mi je crknil pred dobrim letom in sem s tem pravzaprav kar zadovoljna (na ta račun več berem in več spim...).

Na HRT so ob sobotah pravkar prenehali predvajati švedsko nadaljevanko Annika Bengtzon s karizmatično Malin Crepin v glavni vlogi (Marcel Štefančič, jr. bi napisal, da je hotna, potna in motna), pa še zadevala sem se lahko na čudovite panoramske posnetke Stockholma; čeprav so se mi ploti zdeli na več mestih nekoliko votli.

V petek je bil na RTVSLO2 zelo dober češki film Povratna embalaža; za vse, ki smo občudovali Zdeneka Sveraka že v Kolji.

Druga stvar, ki je bila mogoče vredna ogleda, čeprav bi jo mirno skrajšali na polovico ali celo četrtino, je bila pa druga sezona Farga, ki so jo v dveh blokih predvajali na AMC; moram reči, da mi na sploh highly appraised novi modeli TV serij ne potegnejo, začenši z Breaking Bad (tako so kopitarski, da boli glava, od tega, da vzamejo za osnovo kako filmsko uspešnico in pri nje mesarjenju nimajo sramu niti do tako kultnih filmov, kakršen je bil Westworld; prek nategnjene, sicer lepo in skoraj kičasto stunning scenske kinematografije, ki se je pa po nekaj takih razvlečenih epizodah na smrt nažreš, do vsaj enega glavnega karakterja, ki preboleva raka ali za njim umira; vedno si mislim, ja f*ck, saj nisem v službi...).

Edina napaka, ki sem jo naredila v tem času, je bil desetminuten poskus ogleda 1. dela 7 sezone The Walking Dead (vem, sama sem si kriva; nehala sem redno sledit tam nekje od 3. sezone naprej, mislim, da iz 5. in 6. sezone nisem videla niti enega dela, ampak sem potem nasedla propagandi za otvoritev sedme; še zdaj se bridko kesam, da sem gledala tistih prvih deset minut, ker si ne morem izprati dela možganov, kjer imam despite my advanced age še vedno malo spomina...).

lp, proxima

 

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

8. nov 2016 12:56

Zelo zanimiva je tudi oddaja More na Hrt1 ob nedeljah 13.30. Velikokrat so tudi kakšni lokalni recepti, predvsem pa je veliko novic o otokih, mestih, zgodovini, dogodkih.. Skratka nam zelo zanimivo. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

8. nov 2016 17:06

BBC Earth- Planet Zemlja - Odlično.

Kud puklo da puklo ( A kanal) Krasna igra starih mačkov, o katerih sem sanjala, ko so  bili še mladi in hrustljavi, zdaj pa so dobra starina. Lep jezik.

 

F r i n a

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

8. nov 2016 21:51

a kdo od kulinaričak-kulinaričarjev gleda kmetijo?

čebulka

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

8. nov 2016 22:26

poročila-a jih redno gledate? poslušam in gledam vse tole okrog te uboge deklice Neže, saj vem da tole ni taprava tema o tem, ampak ne morem si pomagati-ma res mi gre na bruhanje,kaj se dogaja v zdravstvu pri nas hudiča pa koliko otrok,odraslih bo moralo umreti,da se kaj spremeni

ljudje,pa govorimo o človeških življenjih

zdravniki so bili mnenja,da deklica po odklopu ne bo več živela.... a je to sploh normalno,ravno zdravniki bi se morali BORITI do konca ne pa da obupajo...

podpiram starše,ki se borijo za svojega otroka,kdo se pa ne....

toliko napak zdravnikov,toliko smrti zaradi nesposobnih zdravnikov,pa sej to je na meji človeškega razuma...

čebulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. nov 2016 6:43

Ja, pa mnogokrat toliko uspešnih zdravljenj, pomoči,........a tega pa ni vredno omeniti?

 

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

9. nov 2016 10:14

Jaz upam, da se bo zadeva z Nežo uspešno rešila. Pa da se bodo razmere v zdravstvu tudi uredile. Sicer pa kolikor sem jaz bila zadnje čase po bolnicah so bili povsod zelo prijazni, le razmere so ponekod zelo slabe.

Sem pa danes gledala volitve v Ameriki in ne vem a naj se jočem ali smejem...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

9. nov 2016 11:56

čebulka je napisal/a:

poročila-a jih redno gledate? poslušam in gledam vse tole okrog te uboge deklice Nna meji človeškega razuma...

čebulka

Ravno zaradi takih enostransko in senzacionalistično naravnanih poročil televizije praktično ne gledam. Ne rečem, da podatki niso resnični a, da bi se opredelila, bi morala situacijo poznati v podrobnosti in od blizu.   

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti