Kaj gledamo na tv

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

2. nov 2016 15:13

limnol je napisal/a:

Odkar obstaja časovni zamik, je življenje s televizijo veliko bolj udobno. Stvari si v miru pogledam takrat, ko imam čas - in to nočne ponovitve, ki imajo veliko manj reklam kot tiste v udarnem času.

Sonja

 Časovni zamik je pa res super zadeva. Se sam odločiš, kdaj pogledaš določeno oddajo ali serijo, karkoli, kar je bilo predvajano. 

 

NutellomAnka

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

2. nov 2016 18:18

  • Usodno vino in Moja mama kuha bolje .Drugače pa kakšne nanizanke kot so Talenti v belem ali Na kraju zločina
chappy

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. nov 2016 19:02

Šepetalka duhov ali nekaj podobnega. Vse se tolk fajn končajo, mrtvi dokončno umrejo, živi so pa veseli, ker so mrtvi odšli. Ampak zadnje čase ga neki biksarjo, eni zli duhovi se pojavljajo, pa njen ljubljeni mož je navznoter taprav, navzven pa ne. Ta reč je čedalje manj privlačna.

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. nov 2016 19:36

To se vedno dogaja, ko nadaljevanke vlečejo kot čigumi. Če se samo spomnim Twin Peaksa, začelo se je tako obetavno, kmalu pa je postalo eno sr..... Sori.

 

naor

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

2. nov 2016 19:51

naor je napisal/a:

To se vedno dogaja, ko nadaljevanke vlečejo kot čigumi. Če se samo spomnim Twin Peaksa, začelo se je tako obetavno, kmalu pa je postalo eno sr..... Sori.

 

naor

   O, te nadaljevanke se pa dobro spomnim, kakšnih 20 let nazaj je bila,ali celo več, ja na začetku je bilo vse OK, potem pa več nisi vedel, zakaj sploh se gre, vse totalno zmešano, mislim,da je nisva z mozem pogledala do konca.

" Ko se zavedaš, da imaš veliko prijateljev, pa čeprav na daljavo, ti je toplo pri srcu."

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

4. nov 2016 6:12

Ni bilo na TV, ampak v Koloseju.- Dojenček B. Jones. Priporočam!!!

marjja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

4. nov 2016 13:18

marjja je napisal/a:

Ni bilo na TV, ampak v Koloseju.- Dojenček B. Jones. Priporočam!!!

marjja

 Sem ga ze pogledala na računalniku, ja je res lušten film, edino igralka Renée Zellweger se je od prejšnjih dveh filmov zelo, zelo spremenila.

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. nov 2016 13:45

mopsika je napisal/a:
 
 

 Sem ga ze pogledala na računalniku, ja je res lušten film, edino igralka Renée Zellweger se je od prejšnjih dveh filmov zelo, zelo spremenila.

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

 Seveda se je spremenila, postarala se je, hvala bogu! In oni njen ljubljeni Darcy tudi! Da o Patricku Dempseyu niti ne govorimo! Hja, čas teče!

lp

cervus

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

4. nov 2016 14:03

elaphus je napisal/a:
mopsika je napisal/a:
 
 

 Sem ga ze pogledala na računalniku, ja je res lušten film, edino igralka Renée Zellweger se je od prejšnjih dveh filmov zelo, zelo spremenila.

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

 Seveda se je spremenila, postarala se je, hvala bogu! In oni njen ljubljeni Darcy tudi! Da o Patricku Dempseyu niti ne govorimo! Hja, čas teče!

lp

cervus

Ni se samo postarala ...  http://plasticsurgerygal.com/botox/renee-zellweger-before-

Katarinči

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

4. nov 2016 16:54

Katera se pa ni v petnajstih letih?

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti