Dobrodošli na novi kulinariki

sharonstone  

član od: 14.12.2009

sporočila: 36

17. okt 2016 16:58

sem že našla

sharonstone

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

17. okt 2016 17:08

Vsak dan kaj novega, sedaj je na vrsti Kulinarika. Čestitke za svežino, verjetno tudi za uporabnost (nisem še uspela vsega pregledati). Vtis je vsekakor pozitiven.

ojoj. Nisem vsega brala, ampak ....opazila sem, da hiške z lučko ni, moj najljubši dodatek na kulinariki. A je ne bo?

 

LP in srečno mamka

mamka

lebarca  

član od: 26.5.2015

sporočila: 2

17. okt 2016 18:51

Pozdravljeni;

žal tudi meni ni všeč...stara je bla dosti boljša...res

 

 

lebarca

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

17. okt 2016 19:33

Preveč podobna Coolinariki!

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

17. okt 2016 19:48

Še moje opazke. Čeprav sem za "clean-style" belo ozadje, kot ga imam na svoji strani, pa mi tukaj nekako na začetku ne potegne. S časom se bom že moral navaditi. Verjetno mi je bilo všeč, ker je bila kulinarika čisto nekaj drugega, kot druge kuharske strani (vključno z mojim blogom). Glede na komentarje tukaj v tej temi in v prejšnji, opažam, da obiskovalcem ne sedejo te bele strani. Sem začel že razmišljati, da bi mogoče moral tudi sam spremeniti v kaj bolj očem prijaznega.

Drugače pa pozdravljam spremembe, če so te v večji meri pozitivne. Nekatere stvari so mi všeč, druge pa so manj pregledne kot prej. Sploh pri receptih in forumu, kjer je sedaj veliko več klikanja, da prideš, do večjega števila receptov. Pomoje kulinarika že prej ni imela prevelikega "bounce-rate-a" tako, da to verjetno ni bil problem.

Največji FAIL pa je sedaj ZID. Ta sedaj pokaže samo 10 zadnjih objav in za več moraš že klikati na naslednje strani. Zavedam se, da je ZID zadnje čase malce spremenil dogajanje na Kulinariki, saj je bilo veliko manj dogajanja v Forumskem delu in je bilo več dogajanja na ZID-u. Ampak prej si lahko skrolal skoraj v neskončnost in s tem skoraj nisi zgrešil kakšne objave. Sedaj bodo verjetno živele pretežno prve dve do tri strani, ostalo pa bo šlo hitro navzdol v pozabo.

Vem, da se počasi vse seli na mobilne aparate in tablice. O tem je bilo tudi največ govora, da bo stran bolj prijazna mobilnikom, vendar pa v tem primeru ZID to ni. Vse večje aplikacije (FB, Instagram ipd) so narejene tako, da se skrola in ne da se preveč klika po ekranu. Glede na to, bi bilo dobro, da se vsaj ZID predela na skrolanje, ker pomoje največ obiskovalcev na telefonu tudi obiskuje ZID in bi bilo to zanje najboljše.

Mojih 10 centov. Drugače pa se bom že prilagodil in navadil, ter pohvala Jerneju in ekipi za vso delo.

DBpek http://www.easy-recepti.com

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2016 0:43

 DBpek: stran ni več bela... Kar pa zadeva zid, je bilo to kar ti opisuješ na stari strani, pa se ne obnese, če želiš videti kaj več kot zadnje objave, to kar ti želiš. Najdi na FB kaj je bilo objavljeno teden dni nazaj, boš kar dolgo skrolal. Preživelo bo več kot do zdaj, ker se objave dvigajo, ko nekdo komentira. V pozabo je šlo po par straneh tudi sedaj, ker je bila vse ena dolga stran. To je po našem mnenju precej boljša rešitev, če želiš nek ARHIV. In zdaj lahko po zidu hitro pogledaš kaj je bilo 10 strani nazaj, lahko zamejiš po datumih, lahko zamejiš po uporabniku... Tako da, zid smo ravno dali skrolanje stran ;-) Ni vse kar tehnologija omogoča tudi prav praktično oz je, odvisno od namena (če gre samo za utrinek v času je skrolanje fajn).

janja14  

član od: 17.7.2005

sporočila: 27

18. okt 2016 8:41

starejša različica mi je bila bolj ušeč, zelo dolgočasno stran ste naredili 

limonca

NAGELJ  

član od: 22.10.2008

sporočila: 35

18. okt 2016 8:42

Absolutno sem za novosti,ampak ne najdem kje so recepti, ki sem jih dala pod priljubljene, da sem jih takoj našla, ko sem jih rabila.

NAGELJ

sončnica83  

član od: 28.10.2011

sporočila: 7

18. okt 2016 8:49

Meni pa je stran super super všeš super kar tako naprej.

sončnica83

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2016 8:50

Recepti so v moji kulinariki, kliknite zgoraj kjer piše vaše up. ime in boste imeli vse samo klik stran.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti