Dobrodošli na novi kulinariki

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

17. okt 2016 10:14

je  od začetka, pa naj tko ostane..........

 

 

Svet gre naprej, KulSlo pa z njim..........BRAVO maestro.....Jernej

hribovc61

bučmanka  

član od: 11.4.2013

sporočila: 1793

17. okt 2016 10:17

 Prve asociacije ob odprtju: drugačna, bolj sveža, modernejša...prvi vtis je dober. Kako deluje še nisem preizkusila, razen ZID-u seveda-prej mi je bilo sicer ljubše, ker ni bilo treba odpirat strani, si se kar "porolal" dol.

Čestitke da opravljeno delo in vložen trud.

bučmanka

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

17. okt 2016 10:21

Na strani https://www.kulinarika.net/recepti/ se moram po novem pomakniti skoraj na dno strani, da pridem do mnenj (zadnja mnenja), še celo "recepti po kategorijah" (šest vrstic velikih ikon) je pred njimi.

Glede na to, da člani najpogosteje dodajamo ravno mnenja k receptom (pogosteje kot fotografije k receptom ali celo nove recepte), predlagam, da se zamenja vrstni red vsaj med zadnjimi mnenji in ikonami - tako bi bila mnenja neposredno pod zadnjimi dodanimi fotografijami in nad ikonami.

 

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2016 10:25

bučmanka je napisal/a:

 Prve asociacije ob odprtju: drugačna, bolj sveža, modernejša...prvi vtis je dober. Kako deluje še nisem preizkusila, razen ZID-u seveda-prej mi je bilo sicer ljubše, ker ni bilo treba odpirat strani, si se kar "porolal" dol.

Čestitke da opravljeno delo in vložen trud.

bučmanka

 Rolanje je bilo seveda bolj sodobno kot paginacija samo ni vse sodobno tudi dobro, ker se je zatikalo in nekdo ki je hotel videti dlje nazaj ni dočakal, na ta način imamo lahko da dlje nazaj in lahko smo naredili filter po datumih itd... in lahko bomo vpise na zidu tudi v novostih prikazali itd...

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

17. okt 2016 11:06

 Vsega se privadimo, se bomo še nove strani kulinarike. Super ste

Reklame z desne in leve bomo pa tudi najbrž slej kot prej spregledali.Drugače ne gre?

ursula-ce

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2016 11:36

Katarinči je napisal/a:

Na strani https://www.kulinarika.net/recepti/ se moram po novem pomakniti skoraj na dno strani, da pridem do mnenj (zadnja mnenja), še celo "recepti po kategorijah" (šest vrstic velikih ikon) je pred njimi.

Glede na to, da člani najpogosteje dodajamo ravno mnenja k receptom (pogosteje kot fotografije k receptom ali celo nove recepte), predlagam, da se zamenja vrstni red vsaj med zadnjimi mnenji in ikonami - tako bi bila mnenja neposredno pod zadnjimi dodanimi fotografijami in nad ikonami.

 

Katarinči

 

Urejeno Katarinči, višje ne smemo dati, ker so le recepti tisti, ki vabijo večino.

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

17. okt 2016 12:44

Hvala, Jernej, zlat si, potrpežljivo in vztrajno  rešuješ težave, hitro se odzoveš, ustrežeš našim prošnjam, če se le da, vsa čast

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2016 13:04

hvaa katarinči, ko rešimo shrambo padem samo še dol...

sharonstone  

član od: 14.12.2009

sporočila: 36

17. okt 2016 16:49

A ni več rubrike "moja beležka", ali je samo jaz ne najdem?

 

sharonstone

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti