Dobrodošli na novi kulinariki

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

23. nov 2016 16:37

Barvne naslove lepo vidim v barvah.

Katarinči

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

23. nov 2016 17:47

Ne, edina rumena reč so napisi Nastavitve, Sporočila, Recepti...

lp

mzm

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. nov 2016 17:58

Pri meni ni čisto nobene rumene barve, vse je belo, črni in svetlo zeleni napisi pa ena sprano sivo modra barva.

jade

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. nov 2016 18:35

Mislim, da je problem v vaših zaslonih. Pa je to morda kdo od vas pogledal na tablici ali na telefonu, kjer so zasloni pogosto boljši kot na kakšnih starih monitorjih?

Jernej - administrator kulinarika.net

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. nov 2016 18:38

Odprite ta link: http://www.kulinarika.net/test.html

V primeru, da ne vidite ozadja nežno rumenega, imam žal slabo novico za vas, imate zaslon, ki ne prikaže 16 milijonov barv ;-(

Jernej - administrator kulinarika.net

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

23. nov 2016 18:52

jernej je napisal/a:

Odprite ta link: http://www.kulinarika.net/test.html

V primeru, da ne vidite ozadja nežno rumenega, imam žal slabo novico za vas, imate manj kvaliteten monitor ;-(

Jernej - administrator kulinarika.net

 Jaz vidim nežno rumeno barvo v citatu  . Samo se meni zdi, da se Jernej in ostali niste razumeli. Po moje, Jernej, da mislijo mace širše "ozadje" in ne sam "citat", ko rečejo da jim je ozadje belo in ne nežno rumeno. Če ni citata je ozadje belo, citat je pa mežno rumen.

Uffff.... kako sem napisala, šele zdaj vam ni nič jasno 

SMARTY1

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. nov 2016 19:02

Ja seveda, govorim o citatu, ne o ozadju... Se bojim, da ni to, ker so dekleta napisala, da ni NOBENE rumene na strani...

Jernej - administrator kulinarika.net

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

23. nov 2016 19:27

SMARTY1 je napisal/a:
jernej je napisal/a:

Odprite ta link: http://www.kulinarika.net/test.html

V primeru, da ne vidite ozadja nežno rumenega, imam žal slabo novico za vas, imate manj kvaliteten monitor ;-(

Jernej - administrator kulinarika.net

 Jaz vidim nežno rumeno barvo v citatu  . Samo se meni zdi, da se Jernej in ostali niste razumeli. Po moje, Jernej, da mislijo mace širše "ozadje" in ne sam "citat", ko rečejo da jim je ozadje belo in ne nežno rumeno. Če ni citata je ozadje belo, citat je pa mežno rumen.

Uffff.... kako sem napisala, šele zdaj vam ni nič jasno 

SMARTY1
 
Jernej, ko odprem ta link, mi s črnim napiše test rumenega ozadja, ampak vse ostalo je na mojem računalniku belo. Imam eno leto star prenosnik Hewlett Packard, ki ni bil prav poceni, zato tole o monitorju ???
 
Konec, koncev pa: jaz sem se že navadila, da imam tudi v citatih vse belo in me ne moti, če se tukaj ne bi pogovarjali o barvah, zanje sploh vedela ne bi 

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. nov 2016 19:31

Prenosniki so znani po tem, da se barve spreminjajo glede na kot gledanja... Ker dekleta... jaz nimam kaj narediti, če nekateri ne vidite rumene barve na svojem zaslonu. Nastavljena je in tu ni neke težke umetnosti v kodi. So pa slike toliko bolj barvite ;-)

Jernej - administrator kulinarika.net

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti