Dobrodošli na novi kulinariki

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. nov 2016 9:35

Evo, sem pripel kot slikico. Če kdo nima tako, naj mi prosim sporoči kateri brskalnik uporablja...

Jernej - administrator kulinarika.net

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

23. nov 2016 9:44

jernej je napisal/a:

No okvir (1 točka obrobe) je siv, zapolnjen je pa z rumeno barvo (ozadja). To je skoraj nemogoče, da ostali ne bi imeli rumene, ker je standardna koda barve ozadja.

Jernej - administrator kulinarika.net

 Jernej , ozadje   v okvirčku s citiranim besedilom je pri meni enake "bele" barve kot tole polje, v katerega zdajle pišem, in enake barve kot tale stolpec s komentarji.

Prilepila bom print screen, lp!

Katarinči

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

23. nov 2016 9:50

Pravkar ugotavljam, da na tej podstrani (tale forum) ob straneh ni reklam?!

Katarinči

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

23. nov 2016 10:01

Naj bo Chrome, Mozzilla ali IE, o rumeni barvi ni sledu, kot sem rekla, le ene dva odtenka sive in nekaj belega.

lp

mzm

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

23. nov 2016 10:24

mišzmoke je napisal/a:

Naj bo Chrome, Mozzilla ali IE, o rumeni barvi ni sledu, kot sem rekla, le ene dva odtenka sive in nekaj belega.

lp

mzm

 Strinjam se z mišzmoke, pri meni je enaka situacija!

Lp,

Katarinči

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

23. nov 2016 10:41

Ja, jaz vidim citat v nežno rumeni( bolj citronasti)  barvi. Ampak bi raje okvirčke  ali podlago imela v tej barvi ali še bolj živahni- siva mi nikakor ni všeč.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

23. nov 2016 11:05

Katarinči je napisal/a:
jernej je napisal/a:

No okvir (1 točka obrobe) je siv, zapolnjen je pa z rumeno barvo (ozadja). To je skoraj nemogoče, da ostali ne bi imeli rumene, ker je standardna koda barve ozadja.

Jernej - administrator kulinarika.net

 Jernej , ozadje   v okvirčku s citiranim besedilom je pri meni enake "bele" barve kot tole polje, v katerega zdajle pišem, in enake barve kot tale stolpec s komentarji.

Prilepila bom print screen, lp!

Katarinči

 Jaz na tem print screen-u vidim tisto nežno rumeno obarvano ozadje pri besedilu, kjer citiraš jerneja (piše: jernej je napisal/a:, sledi pa uokvirjen citat, ozadje tega je nežno rumeno obarvano).

Ognjič

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. nov 2016 11:17

Katarinči, na tvojem print screenu vidim rumeno, o kateri je govora v urejevalniku, v samem polju je pa ni, ker si ravno popravljala zapis, zato piše SPREMINJAM MNENJE tam namesto mnenja... In polje je takrat obarvano modro, ko spreminjaš mnenje.

Pa saj mislim, da ni tako pomembno, vsak bi nekaj želel drugače. Dajmo se posvetiti funkcijah in storitvam na kulinarika.net. Pravkar sem vam končal čisto novo statistiko receptov, da boste lažje gledali uspešnost recepta. In ne, stran ima veliko modre ;-)

Jernej - administrator kulinarika.net

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

23. nov 2016 11:26

Pogrešam izpis začetka prvega zapisa v temi, ko se s kazalcem postaviš na naslov teme pri pregledih.

rdkapica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. nov 2016 12:21

Se strinjam, vsebina je pomembnejša. In opažam, ker imam priliko pogledati na Kulinariko na različnih računalnikih (oz. ekranih), da se barve razlikujejo, na enih rumenkaste ne vidim, na drugih jo vidim. Ampak, to sem opazila zdaj, ko sem postala pozorna na to.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti