Dobrodošli na novi kulinariki

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

16. okt 2016 22:12

 

 

Čestitam za novo podobo in verjamem, da ste vanjo vložili ogromno dela. Je pa dejstvo, da se bo treba nanjo privaditi .

 

rrr

Sporočilo je spremenil(a) ribaracarak dne 16.okt 2016 22:15

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

16. okt 2016 22:22

Čestitam ekipi, naj nova kulnarika deluje brez zapletov! No moj prvi vtis je bil obup, to pa zato ker sem na tablici kliknila v zaznamek stare kulinarike in tam je nekam čudno odprlo ob strani vse pa nič nisem mogla kliknite. Potem sem pomislila nemogoče da je to to. Pa sem šla v crome in odprla kulinariko tam. Ooo povsem druga slika, fajn in pregledno. Bravo Jernej!

sweets

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

16. okt 2016 22:23

Zadnjič, ko je bila samo proba,  sem vse našla. Zdaj pa se lovim in vsakič vlečem celo zgornjo vrsto slik dol, tudi če grem samo na drug forum. Me že prst boli. 

 

Katrca11

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. okt 2016 22:25

Zelo verjetno je, da se je komu pokvaril izgled, ker ni pobralo novih datotek. Osvežite brskalnik in/ali počistite začasne datoteke. Če ste bili na kulinarika.net malo preden smo zaprli, so vam lahko ostale stare datoteke in strani ne vidite prav. Če ne boste nič storili se bo samo popravilo verjetno kmalu.

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

16. okt 2016 22:42

Jernej in ekipa, hvala za vaš vložen trud v novo podobo in čestitke 

Sem tam na hroščkih pisala že cel dolg elaborat kaj vse meni ne dela, prej na poizkusni testni strani sem pa kar razumela, ko sem oddala - odposlala napisano, nikjer ničesar ni bilo. Pomislila sem, če je Naor padla iz lune, potem sem jaz iz Venere 

Ne vem, kam sem kliknila, pa se mi je pokazalo, da uporabljate piškotke, ko sem piškotke potrdila, da jih sprejemam, se mi je odprla pot v nebesa. Bravo!!! zaenkrat mi dela 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

16. okt 2016 22:45

Čestitam za novo podobo. 

Spomnim se, ko ste prvič zamenjali izgled Kulinarike.net. Tudi takrat je bilo precej kritike in nezadovoljstva z novim izgledom in funkcionalnostjo. Danes se obiskovalci težko ločijo od tistega, kar so v štartu kritizirali. Verjamem, da bo tudi v tem primeru tako. Meni je všeč. Takšne spremembe prav pašejo. Saj tudi doma včasih zamenjamo kakšen kos pohištva ali ga prestavimo v drugi kot in zamenjamo barve sten. In to je še vedno naš dom.

Tudi novi izgled Kulinarike bomo vzeli za svojo. Eni prej, drugi kasneje. 

Še enkrat vam čestitam za napredek in nove funkcije, ki jih ponujate obiskovalcem. Hvala. 

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12638

16. okt 2016 22:49

  Dragi Jernej in vsi, ki stojite za našo Kulinariko, hvala vam za ves trud, ja, treba se bo zopet navaditi na nov izgled, ampak saj se bomo, itak smo tako narejeni, da se vedno, skratka, hvala in upam, da bomo ljudje tisti, ki bomo Kulinariko drzali pokonci v takšni, ali drugačni obliki.

mopsika

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

16. okt 2016 23:05

Še jaz Čestitam in kličem k nadaljnji volji do dela na Kulinariki in se zahvaljujem zanj!! 

NutellomAnka

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

16. okt 2016 23:10

Čestitam za novo kulinariko in srečno ekipi-naj bo čim manj zapletov

branka

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

16. okt 2016 23:20

Zakaj ne dela klepetalnica?

 

 

irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti