Dobrodošli na novi kulinariki

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. okt 2016 23:38

Spet dela!

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

16. okt 2016 23:43

Juhuhu, dela.

Hvala jernej.

Sej počasi bo vse štimalo.

 Lep večer.

irena

nodika  

član od: 19.2.2010

sporočila: 190

17. okt 2016 0:28

Bravo,čestitke za novo podobo kulinarike,trenutno sem kot obuti maček,ampak se bomo privadili,tako kot na vsako novo stvar.

nodika

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

17. okt 2016 6:24

O, lepo! Na Cromi je vse v redu, na Internet Explorerju pa je na mojem laptopu ena zmešnjava. A kot vidim na Cromi, je nova Kulinarika zelo lepa, se bo že enkrat tudi Explorer zbudil.

Edino na Čveku je samo pol strani,, ki je čez cel ekran, a to so vam že povedali. 

Takale novost je kar velik zalogaj, vsak navajen uporabnik ima svoje pripombe, dobri ste, da nam vsem odgovarjate in določene stvari sproti prilagajate. Hvala za potrpljenje in vso srečo še naprej!

Katrca11

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

17. okt 2016 6:37

Bolj ko se spoznavam z novo stranjo, bolj mi je všeč.  Pri prvem odprtju je izgledala kaj čudno, od drugega dalje se je vse postavilo na svoje mesto. Priročno mi je, da preko svojega profila pridem  hitro in enostavno  do vseh novosti od zadnjega obiska  .

Jernej in ekipa: najprej si oddahnite ne glede na želje in hroščke, vse bo počakalo.

Cila

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

17. okt 2016 6:40

Čestitke celotni ekipi za ves trud !!

SMARTY1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. okt 2016 8:29

 Meni je všeč. Čeprav se težko navajam na novosti, sem pretežno človek navad, a vseeno. Meni je stran, splog glede receptov, veliko bolj pregledna, lažje se najde, predvsem pa mi je ok, da je več fotk, da so te bolj v ospredju, kot so bile prej.

Edino, kar ni čisto po mojem okusu, je bela podlaga strani, to sem tudi že povedala.

A je tako: vsem ni mogoče ustreči. Če to poskušaš, se ti na koncu zgodi, da ni zadovoljen nihče. Jernej je stran postavil, kot jo je, pripombe in pohvale so sestavni del vsake novosti in sčasoma se bomo že navadili. Ker vseeno - pomembna je vsebina, četudi včasih malce več scrolamo gor in dol po straneh. In tudi meni je všeč hiter dostop do mojega profila in da tam izberem, kar me trenutno najbolj zanima.

Jaz bi ekipi čestitala, veliko dela in truda je za njimi, in kar je najbolj pomembno - njihov namen je bil razveseliti nas, uporabnike in obiskovalce strani.

Tisti pa, ki nergajo zaradi reklam - ja, tudi jaz jih ne maram preveč, a Jernej od tega živi, zato reklame razumem kot ovezen sestavni del strani.  Če bi vsak uporabnik prispeval, ne le tisti s plus paketom, bi tudi Jernej lažje preživel brez reklam, po nekaj evrov, bi bila verjetno kakšna reklama manj. Seveda, nekateri bi imeli stran kar zastonj, ker Jernej menda to dela iz golega veselja, živi pa naj  od naše dobre volje? 

Jernej in ekipa, samo hrabro dalje!

 

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. okt 2016 8:41

Tisto je bilo res kar šokantno, ko si moral z drsnikom navzdol mimo vseh skled in korenčkov, a je bilo že čez kakšno urco urejeno.

naor

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

17. okt 2016 9:18

Jernej in ekipa, čestitke za novo kulinariko.

Tudi mene moti prevelika belina, kar sem že komentirala. Ampak najbolj sem nesrečna, ker ne na telefonu ne na tablici strani ne morem povečevati črk, slik  kot prej, kar pa me moti zaradi mojega vida. Se da to urediti, da bo kot prej?

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 17.okt 2016 09:19

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2016 9:39

 Trixi, povečevati se ne da več ampak zdaj je vse precej večje kot je bilo, ko se je dalo. Povečevati se ne da zaradi problemov, ki spremljajo "responsive" strani, če se to vklopi, veliko telefonov potem samo povečuje vnosna polja in so problemi. Žal ;-(

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti