Cokoladni bonboni

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

tema odprta - 26. maj 2004 14:21 | ogledi: 5.933 | odgovori: 4

Zanima me, ali je kdo pripravil domaco cokolado in jo nalil v tiste luknjice v plasticnem pladenjcku od bonboniere? Ali so potem bonboncki sli lepo ven? Malo se mi paca s cokolado, pa bi zelela narediti res lepe pralinice z belo in rjavo cokolado, z nadevi....Tale plastika od bonboniere ima res lepe vzorcaste luknjice, pa me res kar mika!!!???

Ideje? Nasveti? Mnenja?Ze izprobano?

ANJA

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

26. maj 2004 15:14

Čokolado sem že večkrat delala, a tega še nisem sprobala. Po moje bi moralo it lepo ven, saj je čokolada mastna, če je pa pladenjček iz mehke plastike se ga pa itak zvije in bi moralo past ven. To je moje mnenje in hvala za idejo. Preizkusila jo bom pa pozimi ( zdaj ne pečem nič). Suzana

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

26. maj 2004 16:16

Anja, kje pa si kupila kalupčke za čokolado??? Mene tudi interesirajo takšne zadeve, sem čokoholik! Ima mogoče kdo kake recepte za trufleje??? (tašne da se dobro strjujejo) Lp, Maja

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

26. maj 2004 21:21

Maja to niso kalupčki, jest mam v mislih tisti plastični pladenček v katerem so bonboni v bonbonjeri. Po mojem bi blo res treba probat. ANJA

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

26. dec 2014 10:23

Bom kar tule vprašala. da ne odpiram nove teme... Ali mogoče veste, kje bi dovila kavne bonbone? Tiste čokoladne, kjer je v sredici tekoča čokolada - takšne kot so "pocket coffee", samo da so okrogli in niso zaviti v papirček. Kraš v Lj jih nima, Cukrček tudi ne....

Hvala!

Moycaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti