V4 hroščki

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

19. nov 2016 9:30

S to statistiko v popupu je sama zafrkancija ... Tudi na iPhone ne dela popularnost pa še marsikaj. Bom v ponedeljek naredil statistiko na novo na posebni strani na lepše...

Jernej - administrator kulinarika.net

PS - Spreminjanje teme sem pa (spet) popravil.

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

27. nov 2016 7:47

V receptu Pecivo "na suho"  je zapis količin mleka in smetane razdeljen- namesto 2.5 dl (uporabljena je pika namesto vejice) je 2 zabeleženo pod količino, .5 dl pa pod sestavino.

V.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. nov 2016 12:55

Še enkrat sprašujem, čeprav ne vem, če je to hrošček: v sporočilih piše: "klik" vas vrne na stran, kjer ste bili, preden ste pisali sporočilo (al neki podobnega). No, mene ne vrne na tisto stran (se pravi na sporočilo tistega, ki sem mu poslala sporočilo), pač pa mi pripravi prazen obrazec za sporočilo za tistega, ki sem mu malo prej poslala sporočilo.

A je to normalno? Prej (pri stari kulinariki) me je vrglo na sporočilo tistega, ki sem mu odpisala.

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. nov 2016 13:49

 Vilma, jaz sem pred kratkim delala to pecivo in ti iz prakse povem, da je količina zgolj okvirna. Jaz sem porabila več tekočine kot je navedeno in ne samo mleko in smetano, tudi tekoči jogurt in je zelo dobro izpadlo. 

naor

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

28. nov 2016 8:41

Naor, ni problem v količinah ampak v napačnem zapisu, kar najbrž je hrošč, saj pike očitno ne prepozna kot decimalke, zato umesti tekst od pike naprej v desno rubriko, namenjeno sestavinam.

Recept sem itak najprej opazila na Bannanninem blogu, klik na navedeni vir pa me je pripeljal do recepta na kulinariki. Prvi moment sem videla samo 5 dl mleka in 5 dl smetane:) Ker sem recept poznala, sem napako takoj opazila, drugače je morda niti ne bi . Sploh pa tale svetlo modra barva količin meni, ki slabše vidim, ne sede najbolje...ampak itak nikoli ne bo za vse prav   

V.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. nov 2016 9:36

Imaš prav, če nisi pozoren, te res lahko zavede. Ne bi se pa mogla bolj strinjati kot se z zadnjim stavkom.

naor

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. nov 2016 10:15

VilmaS je napisal/a:

Naor, ni problem v količinah ampak v napačnem zapisu, kar najbrž je hrošč, saj pike očitno ne prepozna kot decimalke, zato umesti tekst od pike naprej v desno rubriko, namenjeno sestavinam.

 Tako je, napako v receptu smo odpravili, hvala za opozorilo.

Jernej - administrator kulinarika.net

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. nov 2016 10:16

elaphus je napisal/a:

Še enkrat sprašujem, čeprav ne vem, če je to hrošček: v sporočilih piše: "klik" vas vrne na stran, kjer ste bili, preden ste pisali sporočilo (al neki podobnega). No, mene ne vrne na tisto stran (se pravi na sporočilo tistega, ki sem mu poslala sporočilo), pač pa mi pripravi prazen obrazec za sporočilo za tistega, ki sem mu malo prej poslala sporočilo.

A je to normalno? Prej (pri stari kulinariki) me je vrglo na sporočilo tistega, ki sem mu odpisala.

lp

cervus

 Ah, to je verjetno hrošček, bom popravil.

Jernej - administrator kulinarika.net

ALENKA9  

član od: 1.8.2008

sporočila: 37

29. nov 2016 15:36

Kako lahko natisnem recept s slikico - kot je bilo mogoče prej?

Hvala!

ALENKA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti