Kulinarika v4 javni test

kuharprimoz  

član od: 5.5.2010

sporočila: 18

7. okt 2016 19:48

Bolj pregledno, mnogo lepse slike receptov. Sodobno in zelo lepo narejeno. Zame najbolj pomembno, da bom lahko sedaj kulinariko pregledoval na telefonu. Cestitke!

kuharprimoz

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

7. okt 2016 19:55

Jah tale oranžna barva je kulinariko kar precej zaznamovala, zato toliko komentarjev glede "sterilnosti". Čeprav -roko na srce - so takšne barve na spletni strani prej slabost kot prednost. Bodo računalničarji več povedali na to temo, sama se ne spoznam dovolj.

Moje prve opazke bi bile:

- da vas reklame v tem formatu "požrejo". Zato imate komentarje glede "sterilnosti" Reklame so bolj vidne od vaše zgodbe.

- meni osebno je pregledno,vse takoj najdem, vendar: prej so bile glavne teme obarvane z oražno, zdaj so z belo podlago...

- kulinarika.net je KUL. kje se je izgubil ta "KUL" logo, na oranžni lepo viden, na beli ga rdeča "inarika" požre. To je prva stvar, ki bi jo zagotovo spremenila.

- za več komentarjev rabim več časa. 

 

Sama sem na narejena tako, da kar rabim, najdem ne glede na to, v kakšnih barvah, fontih in slikah je prikazano. Kar pomeni, da ne vem, kaj vam je bil cilj. Obrdžati obstoječe uporabnike( tu mislim, da niste dovolj postorilI) ali pridobiti nove (tu pa vam tudi ne znam pomagati, osnova se mi zdi dobra. Vendar premislite. Dobro premislite.  Včasih so spremembe samo zato, ker jih vsi delajo prej slabost kot prednost.

Pa srečno. Jaz sem z vami ne glede na obliko!



Vilma

Sporočilo je spremenil(a) Vilma dne 07.okt 2016 20:02

Samo2005  

član od: 7.10.2016

sporočila: 1

7. okt 2016 20:41

Nism aktivni clan, veckrat pa pregledujem recepte. V to temo bom napisal zato, ker se spoznam na internet. Kulinarika je oblikovno ( agresivnost barv in elemenntov ) zastarela. Prakticno taksne strani ne obstajajo vec, niso klikabilne.... Ne privlacijo uporabnikov, da bi klikali in se zadrzevali na strani. Ja, ce si nekaj navajen je tezko presedlati pa ceprav to pomeni na boljse. Nova kulinarika pa je tocno to kar mora biti, clean, preglednost, dobra postavitev elementov na strani in kar klice po brskanju. Pohvale, da ste koncnoooooooo naredili preboj. Preprican sem, da je vecina to ze tezko pricakovala. Aja, pa na mobilcih deluje perfektno....

Samo2005

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

7. okt 2016 21:07

Ko odprem novo kulinariku, se zdi, da so stran zavzele reklame. Levo, desno, skrajno desno, zgoraj, bijejo v oči na zelo neprijeten, odbijajoč način.

In škoda, da se ni dalo posodobiti strani in ohraniti več elementov starega dizajna..? 

perpetua

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

7. okt 2016 21:12

Vsebina bivše "moje beležke" se mi zdi še bolj skrita in težko dostopna.. Ali pa samo ne najdem? 

perpetua

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

7. okt 2016 21:16

Na desni zgoraj imaš svoje ime 8in avatar, če ga imaš), klikneš na ime in se ti prikaže zavesica, med temami je tudi Zabeležke.

rimljanka

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

7. okt 2016 21:20

se strinjam s hedonistom podobno coolinariki,sem hotela že to napisat že prej,pa nisem hotela smetit

tako da hedonist

čebulka

Silvija_02  

član od: 11.11.2013

sporočila: 116

7. okt 2016 21:21

perpetua je napisal/a:
Ko odprem novo kulinariku, se zdi, da so stran zavzele reklame. Levo, desno, skrajno desno, zgoraj, bijejo v oči na zelo neprijeten, odbijajoč način.

In škoda, da se ni dalo posodobiti strani in ohraniti več elementov starega dizajna..? 

perpetua

Žal tudi meni to najbolj pade v oči. Sicer pa je stran pregledna.

Silvija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. okt 2016 21:42

perpetua je napisal/a:
Vsebina bivše "moje beležke" se mi zdi še bolj skrita in težko dostopna.. Ali pa samo ne najdem? 

perpetua

Ravno na moji kulinariki še ne delajo vse povezave, to še urejamo.

Oglasov je sicer enako kot na trenutni strani ;-)

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. okt 2016 21:54

hedonist je napisal/a:
Prvi vtis - ni mi všeč, žal. Cenim vaš trud, ker vem, da je za takšen preskok potrebno ogromno dela ampak meni deluje preveč sterilno, hladno, nič domače..... torej nič tako, kot je trenutno še aktualen portal. V nekih segmentih mi zgleda podobno kol sosednja Coolinarika saj v tem ni nič slabega samo zgubila se bo tista prijetna drugačnost, ki jo je dosedanja KulSlo imela :) pač moje mnenje :)

 

hedonist

 Hedonist pa ti mi misli bereš. 

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti