Kulinarika v4 javni test

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

17. okt 2016 3:25

Jernej, dokler me ne boš s svojim kresnil, ne bom nehal težit: rad bi hiško nazaj - v orodni vrstici je dovolj prostora zanjo, kodo moraš pa itak samo skopirat. Če bo treba, bom odprl peticijo za ohranitev kulturne dediščine.

Mobilnih naprav za brskanje po inetu ne uporabljam, zato so moji komentarji vezani na lapto edition, te sterilne beline pa se bom počasi, upam, navadil. Ampak požre pa energije in sveti za dol past ...

Drejček

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2016 8:28

Stran sploh ni več bela. Če ne uporabljaš mobilnih naprav, potem te "silna poraba energije" ne bo motila.

Ostalega ne bom niti komentiral...

deska  

član od: 12.9.2008

sporočila: 43

11. nov 2016 20:25

Bi lahko iskanje z več možnostmi vpeljali že na prvo stran? Ali pa vsaj, da, ko pritisnem search, in mi prikaže zadetke, da se tam prikaže možnost "več možnosti".

Ker trenutno lahko dostopam do te opcije samo če grem pod kategorijo in potem iščem

deska

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

13. nov 2016 10:00

Živjo Jernej, še en predlog za izboljšavo imam. Če prebiram mnenja pri receptu, ob prehodu na novo stran ne pridem na prvo naslednje mnenje, ampak na začetek recepta. Bi se dalo kaj ukreniti?

borka7

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

13. nov 2016 11:17

Ne vem, ali je hrošček ali kaj - ampak ko kliknem na predogled sporočila, ne vidim nič (v Chromu, v Mozilli je v redu). Drugače se pa privajam, vsaj deloma pa delim  Drejčkovo mnenje o ohranjanju kulturne dediščine, vsaj tistega dela, ki bi brez težav funkcioniral tudi na pametnih telefonih. Da ne bo pomote, čas je bil za prenovo in treba je iti naprej, ampak par mostov, tistih ta dobrih, pa lahko brez škode ostane neporušenih že zaradi prepoznavnosti. 

Sonja
Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 13.nov 2016 11:17

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. nov 2016 13:47

limnol je napisal/a:

Ne vem, ali je hrošček ali kaj - ampak ko kliknem na predogled sporočila, ne vidim nič (v Chromu, v Mozilli je v redu).

Sem pogledal v Chrome in je lepo predogled. Žal ne morem ponoviti problema...

Jernej - administrator kulinarika.net

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. nov 2016 13:02

borka7 je napisal/a:

Živjo Jernej, še en predlog za izboljšavo imam. Če prebiram mnenja pri receptu, ob prehodu na novo stran ne pridem na prvo naslednje mnenje, ampak na začetek recepta. Bi se dalo kaj ukreniti?

borka7

 Smo ukrenili, prosim preskusi, hvala!

Jernej - administrator kulinarika.net

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

16. nov 2016 10:22

jernej je napisal/a:
borka7 je napisal/a:

Živjo Jernej, še en predlog za izboljšavo imam. Če prebiram mnenja pri receptu, ob prehodu na novo stran ne pridem na prvo naslednje mnenje, ampak na začetek recepta. Bi se dalo kaj ukreniti?

borka7

 Smo ukrenili, prosim preskusi, hvala!

Jernej - administrator kulinarika.net

 Dobro ste to ukrenili 

borka7

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

17. nov 2016 12:15

Tudi pri prenosu slik v shrambo je ena zelo dobrodošla novost, namreč, če prenašam sliko z že obstoječim imenom, me zdaj vpraša, ali jo "povozim" z novo, ali pa se ji spremeni ime.

Krasno, ker prej je taka slika izginila nekje v kibernetičnem svetu

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti