Kulinarika v4 javni test

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

12. okt 2016 16:39

SMARTY1 je napisal/a:
hribovc61 je napisal/a:
Kulsko bo.............samo Jernej, dej napiš res kje se dobijo vse une gate, pa smeškoti, pa etc.......ker vidm da zidarke to obvladajo, pa bi tud jest rad :) 

hribovc61

Hribovc, kupi si svoje gate .

Sorči Jernej .

SMARTY1

Hahaha, Smarty, očitno Hribovc zdaj že zna, na Zidu se mu kar smeje ...

Zdaj pa ne bom več smetila teme, Jernej, grem lovit hroščke zate, če se morda še kje skrivajo)

Katarinči

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

12. okt 2016 19:15

Sama sem že povedala, da potrebujem nekaj časa, da se navadim na novosti. Ampak vem,da je bilo vloženega dosti truda, da bomo šli naprej.Sin je programer-razvijalec, vem,koliko truda  vlaga v svoji službi. Delal je in dela za tuje firme in vem,da ko dela na nekem projektu so tu neprespane noči itd....Zato čestitke za ves trud...

dari

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. okt 2016 23:23

Hvala dari

mačka27  

član od: 11.12.2012

sporočila: 79

13. okt 2016 6:33

ultranova je napisal/a:
 meni pa ni všeč,sicer bodo pa mnenja itak deljena,enim ja,drugim ne.Mi je že zdaj žal,da te strani ne bo več

ultranova

 

ultranova, se strinjam s teboj.... Res je, da je stvar bolj moderna, ampak bom pogrešala te umirjene- človeku prijazne barve in ne tako "plehk" in neoseben pristop...Nekako je že blizu "okusno.si", ki mi nikdar ni "potegnil".... Nekako je forum kulinarika postal neka tradicija.... dajal nek občutek domačnosti, tople barve toplino.... se pa vse stvari žal spreminjajo....

mačka27

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2016 10:18

Prosim če pri dostopu do v4 uporabite:

uporabniško ime: kulinarika

geslo: kulslo

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

13. okt 2016 12:57

Meni je stran kulinarika všeč predvsem zaradi vsebin, ker je na enem mestu zbranih res veliko koristnih, zabavnih in uporabnih stvari, lahko vedno povprašamo za mnenje/nasvet in je odzivnost skupnosti super. Izgled je konec koncev le izgled, kot pri vseh stvareh. Nova stran mi je še malo tuja, ampak, ko se bom navadila pa že zdaj vem, da mi bo super, ker je pregledna, lepo urejena in praktična. Čestitke za odlično delo! 

Sandra_a

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2016 13:58

Hvala Sandra. Ko že vsi omenjajo domačnost, domačnost tvori tudi stik z uredništvom in s programerji, ki delajo na projektu. Pozna se, da je stran narejena "ročno", to pomeni da ni narejena s sistemi, ki so si kot jajce jajcu, zato praktično nismo omejeni s tem, kaj naredimo na strani ;-) Tudi to daje vtis domačnosti, ker ponavadi ni stavkov tipa: "Naš sistem tega ne omogoča". Seveda ne moremo upoštevati vsake ideje, ampak... "samo nebo je meja" ;-)

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

13. okt 2016 14:49

Oh Jernej, ko si že tukaj. Ne pozabi prosim, da bomo lahko popali vse tiste gate, pa tangice in ostale smeškote. Jaz jih namreč na teh "starih" straneh ne najdem :). Pol me pa zidarke zaj******. Drugač pa z dvema besedama povedano: KAPO DOL. TI SI CAR. In komaj čakam novih strani, da bodo zaživele. A le počasi, vzemi si čas, naj nova kulslo dovolj "vzhaja", da bodo dobri "butlčki"......... :)

 

hribovc61

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

13. okt 2016 14:51

Katarinči je napisal/a:
SMARTY1 je napisal/a:
hribovc61 je napisal/a:
Kulsko bo.............samo Jernej, dej napiš res kje se dobijo vse une gate, pa smeškoti, pa etc.......ker vidm da zidarke to obvladajo, pa bi tud jest rad :) 

hribovc61
Hribovc, kupi si svoje gate .

Sorči Jernej .

SMARTY1

Hahaha, Smarty, očitno Hribovc zdaj že zna, na Zidu se mu kar smeje ...

Zdaj pa ne bom več smetila teme, Jernej, grem lovit hroščke zate, če se morda še kje skrivajo)

Katarinči

Ej, Smrty, kaj pa so to gate ?????? A to v dolini uporabljate. Dej pliz, pošlji mi ričeto za gate...........

hribovc61

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. okt 2016 17:47

Zid sem malo predelal, naslovi so zopet na vrhu, zdaj lahko iščete po zidu po avtorjih in po datumih objave tudi (med novostmi še ni zidu splošnimi, a to še pride kasneje).

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti