Kulinarika v4 javni test

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

10. okt 2016 18:26

Mene oglasi ne motijo, saj se stran obnavlja s pomočjo le teh. Vsi bi pa radi vse zastonj in brez doplačila. "Jok brate, odpade!" Smo rekli včasih. Kar veselo naprej delajte, pa kakšno barvo dodajte pa bo čisto ok.

Super ste lp, Saša

Mir in dobro!

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

10. okt 2016 18:30

Pa saj so tudi do zdaj bili oglasi...zakaj bi me v novoj verziji motili...

Jaz želim samo da se zahvalim Jerneju & CO. za ves uložen trud v prenovo strani, ki jo komaj čakam .

Bravo za celotno ekipo!!

 

 

SMARTY1

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

10. okt 2016 18:47

jernej je napisal/a:
Verjetno se zavedate vsi tisti, ki nimate oglasov, da s tem neposredno jemljete denar tem, ki so naredili stran. Vas res toliko "boli" prikaz oglasa, od katerega živimo? Samo za razmislek? Če to naredijo vsi???


Drugače, bolj konkretno povedano, ker splošne zgodbe pustijo hladne... S tem, ko izklopite oglase, prispevate Jerneju (in njegovi ekipi), ki dela po 14 ur na dan, da bi naredil stran boljšo natančno 0 centov za trud. Po domače povedano, ste se odločili, da za kulinariko ne boste dali niti centa.

Je to res potrebno? Samo v razmislek, naj vsak zase razmisli...

Če tako pomislim, potem res ... . Vendar, če vstopam prek internet explorerja, se mi oglasi prikažejo na novi in stari kulinariki, prek google chroma pa na stari kulinariki vidim oglase, na novi pa ne. Kako to?

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. okt 2016 18:49

Očitno imaš na stari adblocker izključen za kulinarika.net in ga nimaš izključenega za v4.kulinarika.net.

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

10. okt 2016 18:58

Jaz sem se pa še čudila, zakaj jih toliko jamra zaradi reklam ... Hm, bo treba mladino vprašat, kako in kaj. Hvala!



Katarinči



Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 10.okt 2016 19:01

 

Mladina je samo dvakrat  kliknila in ... voila!  Jernej, zdaj oglase tudi na novi Kulinariki in  z veseljem prispevam

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 10.okt 2016 19:41

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. okt 2016 19:52

Hvala ti lepa Katarinči. Saj... oglasi so relavantni za stran, morda pa izveste kaj novega. Saj oglasi niso nek strup, tudi obveščajo uporabnike. In mi imamo oglase, relevantne za stran.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. okt 2016 19:57

Pa saj jaz sploh ne vem zakaj nimam oglasov.  Saj prej sem jih imela samo zadnje čase jih nimam več. Pa še zadnjič sem iskala trgovino s slaščičarsko opremo in se spomnim, da je bila na kulinariki oglas, grem gledat, ni več oglasov. Jaz sem se pa jezila zakaj za vraga so mi skenslali oglase.  

Se pravi, da je to pri meni nekaj narobe? Uf jaz pa računalnik. 

 

jade

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

10. okt 2016 20:09

jade je napisal/a:
Blagor meni, jaz nimam nobene reklame na novi kulslo. 

jade

Jade, zelo te spoštujem, ker tudi ti ne brišeš svojih prejšnjih komentarjev, čeprav sva se zaradi njiju obe nehote znašli v malce nerodni situaciji...  

Katarinči

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. okt 2016 20:13

Pa kaj čem brisat, ker mi sploh ni jasno zakaj že nekaj časa nimam reklam. Jaz sem mislila, da jih sploh več ni potem pa vidim, da eni jih imajo. Svašta. Zato mi je pa nova kulinarika tako pusta, bela in svetlo modra, kot v zdravstvenem domu. 

jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. okt 2016 20:24

Še dobro, da imam doma računalničarja. Sem se mu pritoževala, da eno imajo tako lepo barvasto kulinariko moja pa je čist pusta in potem mi pove, da imamo tako nastavljen računalnik, da onemogoča reklame (svašta a tudi to so se že spomnili ) Evo mi je že zrihtal. Juhhhuuuu pa imam barvasto ozadje.

Pa veste kaj? Niti ne zgleda zdaj tale nova stran tko švoh. 

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti