Eksoticna kuhinja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. jun 2004 8:46

A res? Uau, potem moram pa hitro v Jablano... Kaj pa začimbe za indijsko kuhinjo, recimo črna gorčica, mangov prašek, pa še nekaj jih je??? V knjigi piše, da se jih dobi tudi v Hare krišna centru na Žibertovi v Ljubljani, samo se je treba spet odpravit, najti čas... Sem pa spet prebrala knjigo Krišnova kuhinja. Zopet eno samo navdušenje, čeprav se mi neke stvari zdijo dokaj komplicirane ravno zaradi začimb in sestavin, ki jih je pri nas v trgovinah težko dobiti... lp, lidka lp, lidka

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

2. jun 2004 7:32

lidka, ko se boš odpravila v hare krišna center , kupi še zame mangov prašek... no, ali pa če bi poslali po pošti, po povzetju? No, sporoči, kaj si našla, če boš šla do jablane in tja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

2. jun 2004 7:45

Bom šla in povprašala, če lahko počakaš še par tednov. Imam zdajle milijon drugih zelo nujnih opravkov, ampak bom šla, obljubim. Boš lahko počakala toliko malan? lp, lidka p.s. prvo se moram pozanimat, če je hare krišna center sploh odprt ob nedeljah... lp, lidka

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

2. jun 2004 8:59

Tudi jaz bom vesela obvestila, kaj se dobi v Hare Krišna centru, saj bodo prinešene zaloge gorčičnih semen, kumina, koriandra, currya, kardamoma in ostalih stvari, ki sem jih prinesla iz podceline, pač enkrat pošle...

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

3. jun 2004 14:17

absolutno lidka, nič ne gori pomlad, predlagam, da pogledaš tudi v bolje zložen market, ki ima začimbe v zelenih vrečkah, firme Evergreen, med njimi so gotovo gorčična semena (samo ne vem, če tudi črna), laška kumina in kardamom. Koriander ima pa tudi droga in kotany.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti