Opozorilo jerneju

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. maj 2004 9:33

Aja v tem je bil vic? Da bi eno temo o hujšanju dal na drugo tablico. Nisem dojel Ja, ne bom je dal ne, ker je tako kot je napisala Fani. Lepo je tam vse zbrano o hujšanju, kdor ne želi naj teme ne odpira, saj se po naslovu vidi za kaj se gre... Rubrika je prava... Tako da... tudi črnci in homoseksualci lahko sodelujejo na forumu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. maj 2004 10:54

Meni se je pa čisto slučajno utrnila misel: sta Miškolin in Matjaž res tako dejavna pri klepetanju o pripravi hrane, da jima primanjkuje prostora? Sama ne hujšam, me pa tema o dieti niti slučajno ne moti... če bi kdo res hotel klepetati o hrani, potem tema o 90 dnevni dieti ne bi bila kar naprej pri vrhu, ne? lp, lidka lp, lidka

Miškolin  

član od: 15.1.2004

sporočila: 128

27. maj 2004 11:14

Pravzaprav sem hotela doseči, da bi bilo za forum na voljo več prostora na prvi strani portala. Glede na veliko zanimanje za diete in hujšanje, pa bi se lahko odpr nov link na temo npr. zdravje in bi se tam pogovarjali o različnih prehrambenih težavah.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. maj 2004 12:41

Potemtakem bi lahko umaknili katerokoli temo nekam drugam, na drug link, ker gre to komu na živce... Jaz tudi mislim, da je tako kot je, čisto v redu. In ne vidim razloga, zakaj bi morali naše hujšarice tlačiti kam drugam. Pravzaprav se mi zdi tema prav uporabna za nekoga, ki je na začetku, ki zbira pogum, išče podporo. In zakaj bi ta tema nekomu vzbujala skomine mi tudi ni jasno. lp, lidka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. maj 2004 12:47

Prostor za forum na portalu smo povečali na 15 tem, na več pa ni pametno iti, ker se bo potem forum predolgo odpiral, že tako potrebuje kar precej časa da se stran sestavi... O temi za hujšanje pa razmišljam celo, da bi jo dal med tiste na vrhu (pomembne teme), ker je s številom prispevkov močno prehitela temo "kaj danes za kosilo". Bom pa moral katero svojih tem, ki so pripete z žebljičkom umakniti... Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

27. maj 2004 13:19

Ja, tud jaz bi dala temi Ločevanje živil 90 dni, kar uno sponko da bi bla skoz na vrhu , glede na to, da se vpisujejo vsak dan komentarji... pa čeprav jo jaz ne uporabljam, me prav tako tudi ne moti Tatjana

bupel  

član od: 23.9.2003

sporočila: 3

28. maj 2004 7:49

Spostovani! Zelo rada prebiram temo " kaj danes za kosilo", pa me zanima, ce obstaja moznost, da bi se obrnil vrstni red predlogov. Novejsi predlogi bi bili blizje, starejsi datumi, pa na koncu. Morda prvo sporocilo, ki je kot predlog, ( tako bi vedeli zakaj je ta tema ), sledili bi pa jedilniki , danasnji, vcerajsnji... Lep pozdrav vsem. bupel

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

28. maj 2004 8:40

Jaz se tudi pridružujem mnenju. Moramo spodbuditi Jerneja, seveda, če se to da narediti, da bi bila prvo dostopna najbolj sveža stran 130, 129, 128... Se pravi, kontra obrnjeno od tega, kot je sedaj. Neveden pozdrav!

Golob  

član od: 16.11.2001

sporočila: 43

28. maj 2004 9:47

To pa res ni problem, ko odpreš temo klikni na zadnjo stran in dobiš zadnje predloge "kaj danes za kosilo". Če pa si naročnik plus paketa tega problema nimaš. Lep dan.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. maj 2004 10:29

Da bi se to naredilo bi bilo potrebno obrniti ves forum na glavo, mislim pa da ni najbolje. Vrstni red branja je od starejših k novejšim sporočilom. Videl sem že forume ki imajo obraten vrstni red in meni vsaj so bili nepregledni ker če sem hotel spremljati neko temo sem moral iti na konec in potem vrteti stran na gor Verjetno vas moti ker klikate kar iz portala in vedno se vam odpre prva stran... Ja res, naročnikom plus paketa se odpre stran, ki ima zadnja nepregledana sporočila. Celo več, skoči točno na tisto mesto, kjer je prvo neprebrano sporočilo. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti