Opozorilo jerneju

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

tema odprta - 25. maj 2004 17:32 | ogledi: 2.478 | odgovori: 27

Jernej, res, da daješ obvestila sem samo ti, a čisto slučajno sem nekaj našla. Ta recept mislim, da je zašel v napačno kategorijo. Prilagam link.: http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?kategorija=sl

Suzana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. maj 2004 21:15

Kaj je pa narobe? V linku res piše sladice, ampak recept je predjed in tudi piše zraven predjed. V linku samem lahko piše tudi blabla, pa se bo prikazal recept Razen če ga najdete med sladicami, ampak ja ga ne najdem... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

26. maj 2004 11:06

Se opravičujem. Včeraj sem gledala sladice in sem prišla do tega recepta. Na kuharčkovem plakatu je pisalo sladice. Danes pa je prav. Očitno se je nekaj zamešalo. Ne razumet moje pripombe, kot slabonamerno. Lep pozdrav Suzana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. maj 2004 11:13

Saj je ne Samo ugotavljam, kje je napaka, pa je ne vidim... Kako ste pa pri iskanju dobili ta link? Link je namreč napačen, ker v njemu piše sladice... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Miškolin  

član od: 15.1.2004

sporočila: 128

26. maj 2004 14:54

Jernej, jaz bi pa predlagala, da se odpre nova tabelica za tiste, ki hujšajo in nas sladkosnede spravljajo v slabo voljo s temi shujševalnimi kurami. Prav sita sem že 90 dnevnih shujševalnih tem. Pa imamo v forumu nekaj tvojih sporočil, ki so skoraj dan za dnem enaka, pa hujšanje, koliko prostora pa ostane še za klepetanje o pripravi hrane? Lep pozdrav

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

26. maj 2004 15:09

Gledala sem sladice, našla ta recept in link skopirala. To je vse. Lep pozdrav Suzana

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

26. maj 2004 16:50

Hojla! Bravo Miškolin. LP Ažo-koh

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

26. maj 2004 17:12

Kdo pa vaju sili brat forum na temo, ki vaju ne zanima? A vidva pomislita, kako lahko človeka, ki ima težave s težo spravi v slabo voljo samo zagledat ime kakšne sladice naprimer? Ne! Je treba ločevat med "NAMI" in "NJIMI" ali kako? Ne stojte klamfat neumnosti, vsega mora bit, prostora je čisto dovolj! Pa brez zamere! TanjaG.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. maj 2004 17:46

Miškolin: Moja sporočila so vsak dan enaka? Res? Suzanar: Med sladicami je bil ta recept? Saj to bi ravno rad ugotovil, ker tja res ne spada, morda kje deluje kaj narobe... Kje ste pa gledali sladice? Preko iskalca, preko receptov (ikonic o različnih zvrsteh) ali kje drugje? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

27. maj 2004 8:47

Moram priznati, da je tudi meni že prišlo na misel podobno kot Miškolinu. Potem sem ustavila samo sebe: naslov je tako prepoznaven, da vsak točno ve, kaj bo našel, če odpre link. In nikomur ga ni treba odpreti, z miško greš preprosto čez brez klika, pa je stvar opravljena. Sicer na zaslonu zaradi števila strani zaseda veliko prostora, vendar menda si ne bomo merili cm zaslona? Prav to je prednost elektronskega medija, da ni takšne materialne omejitve prostora, ali ne? In še nekaj je treba priznati dietnikom: ves njihov klepet je zbran na enem mestu (ki se mu lahko elegantno ogneš, glej zgoraj). Bolj moteče bi bilo, če bi se vtikali raztreseno v vse teme ali če bi vsako temo po treh, štirih odgovorih obrnili v stilu "kako pa lahko ta recept vključim v svojo dieto?". Zadeva bo zamrla sama od sebe, ko bo pojenjal interes, verjetno dva ciklusa po 90 dni... Zaenkrat s svojo obsežnostjo kaže, da je med obiskovalci Kulinarike pač takšen interes, Kulinarika pa kaže svojo odprtost do različno mislečih. Dokler se drugim ne škodi, je ok. In mimogrede, stvar je res povezana z načeli zdrave prehrane in tema je res odprta v rubriki Zdrava prehrana. Drugače pa kapo dol pred skupino ljudi, ki se dokaj brez foušije in dokaj dobronamerno medsebojno vzpodbuja. Verjamem, da marsikomu to zelo veliko pomeni. Tako jaz, všeč pa mi je, da se Jernej sploh ne odziva na takšnele komentarje. Verjetno si misli tako kot jaz pri otrocih: se bodo že zmenili med sabo. Pozdrav, Fani

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

27. maj 2004 9:25

Fani, hvala. Sem ena tistih, ki jim je tema Ločevanje dala začetni zagon. Uspela sem in sem si končno spet pridobila samozavest. Naslove, ki me ne zanimajo, preskočim. Ker izredno rada kuham še vedno berem recepte, saj sem se zato včlanila. Tudi dodala sem enega, ki je zelo pohvaljen, pa ni za shujševalno dieto. Preizkusila sem jih pa že precej in tudi ocenila. Ljudje se premalo zavedamo, koliko je pri nas v Sloveniji ljudi z močno preveliko težo. Milijon receptov za hujšanje obstaja in eni so zelo kruti. Ta dieta je pa nov način prehranjevanja, ki pomaga ne samo "debelim" ampak tudi ostalim. Velika večina ljudi ne zmore sama, zato klepetamo. Samo toliko, da me slučajno ne zanese. Lep sončen dan vsem skupaj Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti