Posebna hrana

Aljaz123  

član od: 6.9.2016

sporočila: 5

tema odprta - 6. sep 2016 18:17 | ogledi: 8.620 | odgovori: 5

Pozdravljeni,

 

Torej zanima me, kje v Sloveniji ponujajo kakšno posebno hrano, po posebnih receptih, kot je ne ponujajo nikjer drugje, ter je seveda zelo okusna. Zanima me predvsem hrana v stilu kot jo prikazujejo v oddaji Bizarre foods America.

Aljaz123

Leikolinko  

član od: 13.5.2014

sporočila: 87

7. sep 2016 5:54

Hojla, se mi zdi da bi pod to kategorijo spadali kakšni vampi, želodček, jetrca...

 

Leikolinko

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. sep 2016 8:33

To mi jemo tudi v vsakdanjem življenju. Kar vidim v 24kitchen, ko tako hrano pripravlja Hector, običajno ne gledam prav dolgo. Ni vse za vsakogar.

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

7. sep 2016 8:37

Kisla repa ali rdeča pesa v solati sta za večino sveta bizarna hrana, skupaj z že omenjenimi vampi, pa repkova kisla juha, žrebičkov steak, pečena svinjska kri.... tudi. Slovenska kuharica skriva mnoga presenečenja. 

Sonja

luns  

član od: 2.11.2006

sporočila: 40

7. sep 2016 8:44

Juhan jezik v solati, možgani z jajci, žolca, bikova jajca....pa kaj bi se še najdl.

luns

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

18. sep 2016 9:51

V Leclercu imajo kar zanimivo izbiro mesa, kot so npr. kengurujevo, razna divjačina, pa ribe, sadje, zelenjava, ki jih pri nas ne gojijo. V naravi pa imaš še več živali, samo enega lovca najdi, da ti jih dobi. Če pogledaš lovno dobo na spletni strani lovske zveze, vidiš, da so tam jazbec, polh, svizec, lisica, sraka, na Hrvaškem pa imaš še prepelice, golobe, kamenjarke, divje goske, v Avstriji celo laboda, belko,... To so bizarne jedi, če jih pripraviš na okusen način 

yulchi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti