Slovensko pivo in pivovarne

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. sep 2016 17:23

Vprašanje, kako živijo in kaj jim je prioritetna dejavnost (ali kaj delata oči, mami...). Vse skupaj je pozersko in skupaj z odprto kuhno in podobnimi trend eventi eno vase zaprto društvo zdolgočasnežev in pomembnežev.

Itak majo pa vsi okus po bezgu... whats the point?

Commis débarrasseur

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

2. sep 2016 18:47

A si že vseh 66 poskusil?

Sonja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. sep 2016 20:27

Nisem dovolj situiran. Ducat ali dva je bilo več kot dovolj za zaključek

Commis débarrasseur

beercool  

član od: 11.11.2013

sporočila: 27

2. sep 2016 21:58

zzak1977 je napisal/a:
Vprašanje, kako živijo in kaj jim je prioritetna dejavnost (ali kaj delata oči, mami...). Vse skupaj je pozersko in skupaj z odprto kuhno in podobnimi trend eventi eno vase zaprto društvo zdolgočasnežev in pomembnežev.

Itak majo pa vsi okus po bezgu... whats the point?

Commis débarrasseur

Kar dober delež teh pivovarn pade na gostilniške, kar pomeni da je osnovna dejavnost gostilna, za dodatek pa imajo svoje pivo.

Drugače pa večini ostalih mikropivovarjev kar lepo uspe obratovati, še več, celo širijo se.

Ne vem pa zakaj tako sovraštvo proti tem ljudem, ki pač radi uživajo v dobrem pivu. Noben se ne oglaša čez tiste, ki imajo radi dobro vino, ali dobro hrano. Pri pivu je pa zgleda še zmeraj dobro samo rdečo ali zeleno. 

Glede okusa pa tako... dvomim, da ima vseh 300+ naših piv isti okus. 

PivoMan (http://pivo-man.blogspot.si/)

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

6. sep 2016 8:43

Lep objekt je tale fontana in nekaj je tudi mojega prispevka, da je stvar izpadla tako kot je 

helgula

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. sep 2016 9:46

Se strinjam, kolikor sem videla, je prav zanimivo.Helgula, lepo da imamo take članice! Jaz sem slaba potrošnica, meni pivo zelo diši, ko si nekdo nalije v kozarec, potem mi pa zadošča samo požirek. Ampak veseli pa bodo moški, pa tudi kašna ženska, saj veš, da po pivu prsi rastejo. Vsaj tako pravi Andrej Šifrer, jaz nisem nič kriva.

 

naor

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

6. sep 2016 13:59

Hahaha, Naor, v smeh me spravljaš :D. Tudi jaz nisem ne vem kakšen ljubitelj piva....mogoče kakšno temno, po možnosti z okusom po čokoladi .

Ampak bo pa verjetno okus piva iz te fontane že zaradi ambienta nekaj posebnega.

helgula

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. sep 2016 22:45

Sem gledala prispevek v Odmevih. Zanimivo. Ker smo pač kulinarični forum, poziv h kozarcu piva ob hrani ne more nikogar zmotiti. Itak je pa znano vsem, da tudi pri zrezkih in krompirju ni za pretiravati, vse v normalnih mejah!

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti