Delo preko spleta

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

19. avg 2016 8:09

Ja, pisanje člankov ali prevajanje. To pa res lahko počne vsak. In baje služijo mastne denarce!

RadaJem

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. avg 2016 9:37

anjabe je napisal/a:
Načeloma se sedaj precej išče ljudi, ki pišejo  članke (na različne teme). Gre za delo, ki se ga pogosto lahko opravlja od doma / preko spleta. Glede na to, da to potrebujejo predvsem digitalne agencije in podobni, bi jaz na tvojem mestu kar direktno njih kontaktirala in vprašala, če kaj iščejo ozioma če potrebujejo kakšno pomoč. 

anjabe

Ja, se vidi po kvaliteti tovrstnega pisanja, kdo vse to piše. Tisti, ki nima kaj drugega početi in se gre pisanja člankov od doma ... Mene je groza ko berem, kaj vse ti elektronski mediji prenesejo.

mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. avg 2016 9:39

O, ne samo elektornski, tudi papirni jim, žal, vsaj nekateri, vestno sledijo.

rimljanka

anjabe  

član od: 27.5.2015

sporočila: 33

19. avg 2016 10:10

mamamia je napisal/a:
Ja, se vidi po kvaliteti tovrstnega pisanja, kdo vse to piše. Tisti, ki nima kaj drugega početi in se gre pisanja člankov od doma ... Mene je groza ko berem, kaj vse ti elektronski mediji prenesejo.

mamamia

 

Vem ja, morda pa je skrajni čas, da tako delo začnejo opravljati tisti, ki se dejansko spoznajo na slovnico in se znajo izražati. :) Upanje je. :)

anjabe

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

19. avg 2016 10:54

Pa ne prav veliko. Namesto, da bi mediji vsaj za silo vzdrževali osnovne standarde pisnega izražanja, tonejo vednno globlje in z njimi tudi bralci, ki si take pisarije jemljejo za bleščeči zgled, kaj je primerno in kaj ne (tako glede vsebine kot glede oblike, pravopisnih in slovničnih pravil). Zgledi vlečejo - slabi veliko bolj kot dobri in to ne zaradi prirojene zlobe, pač pa lenobe in pomanjkanja osnovne omike. Kinderštub, bi rekla Nola (joj, kako jo pogrešam).

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti