Zamašena ušesa

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

tema odprta - 3. avg 2016 15:42 | ogledi: 8.432 | odgovori: 9

Na vsake toliko časa se mi zamašijo ušesa predvsem desno. In grem k zdravniku in mi to "porihtajo".Kmalu grem na dopust, ali naj grem prej k zdravniku?Stanje še ni alarmantno,ampak verjemite mi, ko imaš uho čisto zamašeno, še voziti ne upam.

dvorana

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

3. avg 2016 15:57

Ti sprašuješ nas ali naj greš k zdravniku ? Ali ne razumem ali pa... 

 

A si poizkusila s "tulci" - na vrhu prižgeš in ti potegne maslo ven..., nevem kako se pravilno reče, moj mož pa to vsakoletno pred morjem koristi, zaradi potaplanja potem...

testeninca

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

3. avg 2016 17:44

Pojdi k zdravniku! Zobje in ušesa najbolj bolijo takrat, ko ne moreš k zdravniku. Običajen zobobol se začne v soboto zvečer, uho pa v soboto zjutraj pri kofetku. Zakon neugodnega naključja.

Katrca11

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

3. avg 2016 18:57

Testeninca,vem kaj si misliš. Moj zdravnik ima dopust.Kakšni tulci pa so to?Pravi, da je to maslo, umazanija in malo boleče uho.Poskusila sem žez audio sprejem,ampak ni.Ko sem nazadnje šla k zdravniku(2leti nazaj)je rekla sestra u sedaj bo pa lažje, če si že dala audio sprejnoter. 4 krat mi je nafilalala vodo noter, prej samo 2 krat

dvorana

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. avg 2016 20:51

V lekarni dobiš 2 ali 3% (se mi zdi, da tri) vodikov peroksid, namenjen prav čiščenju ušes. Nakapljaš v uho, se peni in šumi (brezplačna glasba) da je veselje. Na koncu spereš z vodo ali, še bolje, avdisprayem. Spet  slišiš, zamašenih ušes ni več.

lp

cervus

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

4. avg 2016 21:31

Uf, dobra, imam kandidata. Preizkusimo v kratkem, če bo pri volji.

marjja

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

5. avg 2016 7:38

Jaz se poslužujem tega in je učinkovito:

 http://www.to-je-to.net/index.asp?action=vi

http://www.glorious-salon.si/?page_id=110

https://www.youtube.com/watch?v=lR68VTufO2c

Ko je bilo kritično, serm šla v kozmetični salon Vitamarin, pa mislim, da delajo to tudi drugje. Čistijo oba ušesa. Vsako traja približno pol ure. rezultati so zelo dobri3 do 4 dni po čiščenju je sluh spet normalen, če je krivo samo maslo v ušesu.

Balenka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. avg 2016 10:12

Hm, tole pri nas ni nič pomagalo. Malce sem prebrala, toplota ne more "penetrirat do srednjega ušesa", ker, prvič, topel zrak se dviga in drugič, srednje uho je ločeno od zunanjega okolja z bobničem. Poleg tega tam ni nobenega ušesnega masla. "Efekt kamina" pa je tule tudi preslaboten, da bi ušesno maslo letelo ven iz sluhovoda. Ampak če se komu zdi, da je namen dosežen, potem je to glavno. Meni tudi pri glavobolu pomaga kava z limono, pa žiu buh ne zna logično razložiti, zakaj .

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. avg 2016 14:16

Gledam samoplačniško ambulanto, če je za obe ušesi izpiranje 15 evrov, ne vem, če se ne splača to izkoristiti, saj vse te svečke in druga čudesa najbrž niso ne vem kako uporabna. Konec koncev, imamo le ena ušesa in ni se igrati z njimi.

rimljanka

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

5. avg 2016 15:58

Meni tisti efekt kamina ni odvzel bolečin, ampak denar in čas. Pa še malo dlje me je bolelo.

Katrca11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti