Otroci v nakupovalnem vozičku

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

6. avg 2016 18:39

Bolj prov bi bilo opravičujejo, Marjja :(

hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

6. avg 2016 18:43

cotkan je napisal/a:
Dokler je tema zanimiva smo na pravi poti pa čeprav iz trgovine v šolo. Učiteljice so se čutile prizadete pa so se morale malo izjadati.

cotkan

Če si dovoliš, da jih s svojimi "pametovanji" pravzaprav žališ, imajo pravico, da so prizadete in je noramlno, da so. Očitno nimaš pojma, kakšna je šola dandanes. Učiti, recimo matematiko, brez stika z učenci/dijaki in realnim življenjem se pač ne da oz. se ne dela tako. Kako že gre tista: "Besede vplivajo, zgledi vlečejo." Latinski pregovor 

Ampak, najbrž ti le bolje poznaš razmere v šolah kot oni, ki tam učijo.

Od psov in otrok v košarah nakupovalnih vozičkov do težavnih učencev/dijakov pač ni daleč. 

rimljanka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

6. avg 2016 18:45

hedonist je napisal/a:
Bolj prov bi bilo opravičujejo, Marjja :(

hedonist

Tukaj si pa mahnil mimo, hedonist. Tudi upravičiti je čisto korektno. Vsaj SSKJ potrjuje.

rimljanka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

6. avg 2016 19:20

Gospoda, mi lahko kdo pokaže, kje v tej temi je kaka učiteljica kar koli upravičevala ali se opravičevale komur - čemur - kakor koli..... zakaj že? 

Sonja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

6. avg 2016 19:36

Drage moje, pomotoma sem izbrisala komentar, očitno nekaj delam narobe, ko hočem citirati, namreč že drugič sem uspela zapis zbrisati, ne citirati.

V glavnem, zapis je bil v vrsti tik pred hedonistovim, glasil se je pa približno takole.

 

Ne počutim se prizadete, sploh pa ne od osebkov ki skozi ceno psa upravičujejo svoje slabe manire (in še nekaj...).

 

Se opravičujem za nerodnost.

marjja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

6. avg 2016 20:07

Ma dejte no....tu smo, ker v tem uživamo, ker se tu lohka hecamo, ker tu lohk zavore sprostimo.....mi pa nakladamo. nakladamo. nakladamo...........komu na čast??? ga ni junaka, ki bi me lahko odvrnil od tega...

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. avg 2016 6:51

babka1951 je napisal/a:
Ma dejte no....tu smo, ker v tem uživamo, ker se tu lohka hecamo, ker tu lohk zavore sprostimo.....mi pa nakladamo. nakladamo. nakladamo...........komu na čast??? ga ni junaka, ki bi me lahko odvrnil od tega...

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Babk,a saj nakldanje j ena vrsta sproščanja zavor ...

mamamia

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

7. avg 2016 13:03

Tistim, ki se sprašujejo o higienskem vidiku vožnje otrok v nakupovalnih vozičkih, bi namignila še, naj raziščejo tudi npr. kako in od kod pride na police kruh (pri nas iz košar z luknjami, ki jih prej vlačijo po asfaltu in po tleh in nato nalagajo eno nad drugo), pa stanju v skladiščih trgovin- prisotnost raznih škodljivcev in njihovo morebitno (kemično) zatiranje...

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. avg 2016 13:12

_tisa_, ne ga biksat, no!!! Kaki vlačenje košar s kruhom po asfaltu, kaki škodljivci pri živilih, kaka umazanija!!!! Saj imamo vendar HACCP!!!!!! Ta je tako zadrgnjen in zategnjen, da še sira iz nepasteriziranega mleka na planinah ne smejo delat, pa vse mora bit u kahlcah!!!!!

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti