Otroci v nakupovalnem vozičku

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

3. avg 2016 15:34

Samo vprašam: V primeru, da so vozički umazani in/ali imaš več otrok, splošne družbene norme ne veljajo?

marjja

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

3. avg 2016 23:16

Pa koliko besed okrog tega vozičkanja otrok v nakupovalnih vozičkih?! Otrok pač tja ne sodi, razen v za to namenjen sedalni del. Saj že beseda sama pove, da je voziček NAKUPOVALNI.

In še ena iz izkušenj: oče je v voziček postavil otroka, nemirnega oz. razigranega. Ta se je nagibal in v trenutku nepazljivosti očeta prevrnil sebe in voziček in padel z vso silo točno na glavo. Potem pa panika, mrzli obkladki, lahko bi bil tudi pretres možganov.Na srečo ni bilo hujšega.

Delam v trgovini in tega očeta sem z otrokom še večkrat zasledila med nakupovanjem, a nikoli več nisem otroka videla v vozičku. Ena šola več?



181604

Sporočilo je spremenil(a) 181604 dne 03. 2016 23:17

cotkan  

član od: 7.6.2016

sporočila: 26

4. avg 2016 3:50

Koliko se ukvarjate s tem kaj se spodobi in kaj ne, predvidevam, da ko ste ve imele male otroke še košar ni bilo v vseh trgovinah kaj šele vozički. Imam francoskega buldoga vrednega 1500 evrov , če ga pustim v avtu se bo skuhal , če ga pustim pred trgovino mi ga bojo ukradli tako da ni druge kot pa v vozek z njim , da ne teka po trgovini. Do sedaj mi še nikjer niso nič rekli , je pa moj kuža bolj čist od marsikaterega prodajalca, da o kupcih ne govorim.

cotkan

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

4. avg 2016 4:59

Saj na tvojem kužku ne piše, koliko stane, pa če je hud, če bi ga pustil zunaj?  Ja, doma ga pusti, če greš v trgovino, da se ne bo skuhal? 

Katrca11

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. avg 2016 6:07

Katrca 11, saj vidiš, da se zafrkava in nam meče kost za primerjavo: otrok v vozičku - kuža v vozičku.  Daj no, kuža še v gostilne v glavnem ne sme, ne na kopališča, ne skakat v vodo na marsikateri morski plaži,  kaj šele v voziček. Celo cotkan si tega ne bi upal. 

Cila

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

4. avg 2016 8:25

Je hudo, če je pes bolj pameten kot njegov lastnik. 

Sonja

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

4. avg 2016 10:45

Ajaaaaa?  Men se je pa kuža že tok smilu!  Revež, kar v voziček bi ga zbasal, koker eno salamo? 

 

Katrca11

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

4. avg 2016 11:14

Kako piše na enem bližnjem gričku pri gostilni:

najprej je pisalo: PSI NA VRVICO

in potem je nekdo vrinil dve besedi: PSI DAJTE LASTNIKE NA VRVICO

rdkapica

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

4. avg 2016 12:05

Ojoj, kuža v vozičku: zame pa to presega meje. Kuža nima kaj iskati v živilski trgovini, no ja, po mojem v nobeni trgovini/restavraciji. Prijateljica ima majhnega psa, ki ga tovori okrog v torbici, povsod, tudi v restavracije, kjer pes skače po mizi in ni pri miru. Nazadnje (in to je bilo zadnjič, da sva šla kam z njo in s psom), je pes bruhal na sredi restavracije, ogabno. Meni to ni všeč in se mi zdi, da se s tem spreminja vloga hišnih ljubljenčkov. 

Kakorkoli, tudi otrok v nakupovalni voziček zame ne spada. 

 

 

 

Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti