Otroci v nakupovalnem vozičku

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. avg 2016 8:56

dvorana je napisal/a:
Niri slučajno mi otrokne hodi po mizi.Ampak juha ni zapakirana>

dvorana

Ja, res prepričljiv argument.  

Na splošno bi dodala še tole: normalno funkcionalni ljudje, po moje, ne potrebujejo napisa (ali ustnega opozorila) prodajalke, da se otrok ne daje v nakupovalne vozičke tja, kjer je mesto za hrano. PIKA. Njim je to jasno.

rimljanka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. avg 2016 10:33

Nakupovanje z majhnimi otroci niti slučajno ni težko. Sicer so moji že malo večji ampak tudi, ko so bili majhni sem komot šla z vsemi tremi v trgovino in ni bilo nikoli nobenih incidentov.  Na misel mi ni prišlo, da bi dala otroka direktno v košaro. Pa saj otroci morajo vedeti kako se obnaša še preden pridejo v trgovino, saj se jih ne začne šele tam vzgajati. Zmenili smo se, da lahko vsak vzame eno malenkost in zanimivo skoraj nikoli niso izbrali sladkarije, ponavadi je bil to jogurt 

jade

Sweetness Bakery  

član od: 28.8.2013

sporočila: 225

1. avg 2016 11:49

O vsranosti nekaterih vozičkov v trgovinah bi se dalo na dolgo in široko pisati. Pa niso za to krivi otroški čeveljci, ki itak ne sodijo tja, ampak živila, ki puščajo svoje sledi. Od mesa, ki se cedi naprej in to ostaja dneve in dneve gor. To so bakterije in ne bakterije z otroških čevljev. Ker najbolj vsrane, nehigienične, z bakterijami nafilane so košarice in močno dvomim, da je kak čeveljček tam kaj zraven priSpeval. No, jaz mojim otrokom ravno zaradi teh "živilskih sledi" nisem pustila v prvi vrsti sedeti v vozičku in šele nato v drugi vrsti zato, ker tja ne sodita. V bistvu me je bilo v nekaterih centrih groza že, če ste se držala vozička. 

Sweetness Bakery http://www.220stopinjposevno.com

pravljicna  

član od: 27.10.2015

sporočila: 43

1. avg 2016 12:32

Kdor predvideva, da so nakupovalni vozički sterilni, se straaaaašno moti. 

A boste prodajalcem prepovedali v nakupovalnih vozičkih prevažati blago v velikih težkih škatlah (v katerih je roba za na police), ki so stale na tleh v sklaidšču. Ali pa na tleh na rampah, preden so jih delavci popisali in spravili v skladišče. 

 

Mene že iz tega vidika ne moti, da so otroci v vozičkih (jaz svojih nikoli ne dam v košaro vozička - al sedijo v avtekih al pa na sedežu za njih. 

 

Kaj pa trak, na katerega zlagamo izdelke? je ravno tako umazan kot tla trgovine. Pa vseeno vsi zlagamo stvari gor. 

Damuš

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

1. avg 2016 12:41

Jara gospoda si vse dovoli, pač še niso slišali za oliko, pa se temu primerno obnašajo.

Katrca11

mopsika

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. avg 2016 13:11

Damuš je napisal/a:
Kdor predvideva, da so nakupovalni vozički sterilni, se straaaaašno moti. 

A boste prodajalcem prepovedali v nakupovalnih vozičkih prevažati blago v velikih težkih škatlah (v katerih je roba za na police), ki so stale na tleh v sklaidšču. Ali pa na tleh na rampah, preden so jih delavci popisali in spravili v skladišče. 

 

Mene že iz tega vidika ne moti, da so otroci v vozičkih (jaz svojih nikoli ne dam v košaro vozička - al sedijo v avtekih al pa na sedežu za njih. 

 

Kaj pa trak, na katerega zlagamo izdelke? je ravno tako umazan kot tla trgovine. Pa vseeno vsi zlagamo stvari gor. 

Damuš

In kaj je nauk tega zapisa?  Ker drugi svinjajo, lahko še mi .  

Cila

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

1. avg 2016 14:53

Samo opomba: danes v reviji Nova, Raay Vovk slikan v trgovini, s sinom, ki ga prevaža v nakupovalnem vozičku.

marjja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. avg 2016 14:56

Who tf is Raay Vovk?

mamamia

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

1. avg 2016 15:28

  Mamamia, Od leta 2014 z ženo Marjetko Vovk ustvarjata pod imenom Maraaya. 

mopsika

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

1. avg 2016 16:41

Brez guglanja sem na istem kot prej, ali po mamamiino: wtf je Maraaya

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti