Vivenso sesalec - proaktiv plus

ogorčena31  

član od: 19.9.2017

sporočila: 2

28. nov 2017 15:38

Ojla, že kar nekaj časa nisem bila na forumu, in vidim, da sem nekoga res dreznila v "mehke dele"

Dragi Jordanm, praviš, da sem širila neresnične podatke in zavajala Slovence....hmm...Res?

Dragi forumaši, v prilogi si oglejte cenik Vivensa (Pro Aqua), ki ga lahko kupite prek njihove spletne trgovine, in je dostopna samo prebivalcem Nemčije, kjer je jasno razvidna cena v Nemčiji (799 €), v Sloveniji pa nas/vas ti isti lupijo za 2.000 € in več...

Ker si res želim sesalnik z vodnim filtrom, bom nadaljevala z iskanjem... 

 

 

ogorčena31

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. nov 2017 8:39

Malo sem pogledala za nazaj, sama niti v sanjah nisem pripravljena dati veliko denarja za sesalnik. Pa že desetletja gospodinjim in se ne dušimo v prahu in svinjariji. Se pa z veseljem podpišem pod Vanjin post, točno tako mislim sama. Bi si pa že raje privoščila potovanje ali kaj za obleč kot da bi toliko investirala v sesalnik. In ja, tudi mi smo imeli prezentacijo in sem rekla odločno ne. Komur pa znese, si tako želi, naj izvoli in plača.

 

naor

VesnaDejan  

član od: 27.11.2011

sporočila: 1

19. dec 2017 13:22

Imam naročene agente od proaktiv za brezplačno čiščenje.

Hvala za vse informacije ,predno mi kdo stopi v stanovanje.

 

 

VesnaDejan

ursacol02  

član od: 1.3.2004

sporočila: 14

28. dec 2017 20:47

Zdravo,

 

redko se oglasim na forumu, ta tema mi je bila pa zanimiva.

Tudi mi smo letos spomladi dobili "brezplačno čiščenje jogija" in potem šok zaradi cene. Komaj, ampak res komaj, smo agenta prepričali, da si ga ne moremo privoščiti, ker smo preveč zakreditirani. Potem sem mu rekla, da sem imela pred pol leta davčno izvršbo (kar ni res) prek s.p.-ja in potem je odnehal.

Sem pa kljub temu kupila sesalnik prek bolhe za 1000 EUR, in sicer v kompletu z dodatki za mokro sesanje. Edina slabost je, da je imela posoda za vodo zlomljen ročaj in jo moram nositi z obema rokama. Sicer pa sem s sesalnikom zelo zadovoljna, starega vorwerka skoraj ne uporabljam več. Vsakič, ko vidim, kakšna umazanija je v vodi, me spomni na razlog, zaradi katerega sem ga kupila.

 

Srečno,

Urška

Urša

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

29. dec 2017 9:28

Ursula,kateri sesalnik pa si kupila.

dvorana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. dec 2017 20:33

VesnaDejan je napisal/a:

Imam naročene agente od proaktiv za brezplačno čiščenje.

Hvala za vse informacije ,predno mi kdo stopi v stanovanje.

 

 

VesnaDejan

Eden od njihovih je hudo agresiven, prepotenten, sicer uspešen, nabije ti občutek krivde, če ne želiš kupiti ali rečeš, da ne zmoreš. Nekateri imajo način, da recimo na mizo odloži ključe prestižnega avta, češ, poglejte, kakos em uspešen,s čem se vozim ...

Je pa nekaj deklet, ki prodajajo te sesalce, so prijazne, ustrežljive, prepričljive, nikakor pa ne nasilne, kaj šele arogantne. Stran ali dve nazaj je en moj zapis, preberi, bo jasno, zakaj vem, kako funkcionirajo. Prepričati te morajo, da kupiš, četudi si morda tega ne moreš privoščiti. 

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

31. dec 2017 6:53

Nobenih predstavitev na domu ne dovolim.

Če se pa že zgodi, da jih dobim na glavo, ker se je z njimi zmenil kdo od drugih družinskih članov, mi je merjenje moči prav zabavno. Dosedaj so še vsi odšli poraženi . Samo ne se jim pustiti!  Jim je treba kratko in jedrnato dati pod nos, da ste v svojem domu in nad svojimi financami sami gospodarji. Kdo neki pa mislijo, da so, da  nam bodo oni  ukazovali, kaj je za nas  dobro in prav !  .  

Cila

jordanm  

član od: 15.10.2017

sporočila: 3

9. maj 2019 2:19

Hey ogorčena...  ti moram odpisati. Res stane pri nas cca 2400 eur. A v nemčiji je po tvojem ceniku naprava+globinska krtača+vodni set+set dodatkov skoraj 1800 EUR. Malo bolj se poglobi in preštudiraj cenike pa bo. Cena kompleta je 799+399+399+179+npr še prevpz pa si na cca 1900 EUR. Pamet v roke punca!!!!

jordanm

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. maj 2019 8:11

Dvomim, da jo po 2,5 letih to še zanima..........................

rimljanka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. maj 2019 8:51

Saj, toliko prahu okoli nečesa, kar je obvladljivo že z navadno metlo in krpo, ne pa s sesalniki, ki so čisto sprejemljivi za normalne cene. Nastop z vzklikom pamet v roke, punca, pa pri meni povzroči čisto posebne občutke, žal.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti