Nočitev z zajtrkom

simpatija  

član od: 4.7.2009

sporočila: 135

tema odprta - 6. jun 2016 18:33 | ogledi: 7.747 | odgovori: 3

Pozdravljeni.

 

Mene pa zanima, če ima kdo dobro izkušnjo s B & B na slovenski obali. Ker greva z možen z motorjem iz Dolenjske bi nekje na obali prespala in se naslednji dan odpeljala naprej proti Bovcu bi rabila samo nočitev z zajtrkom. Hoteli nama ne dišijo preveč pa tudi cenovno je prevec. Mogoče kdo ve za kakšno privat ponudbo, ki ni objavljena na internetu. Vsaka informacija bo dobrodošla.

lp simpatija

simpatija

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

6. jun 2016 19:25

Izkušenj sicer nimam na naši obali, sicer pa je vredno preveriti ponudbo hostlov, ponekod je tudi prehrana, oziroma zajtrk vključen v ponudbo. 

Tule je recimo seznam in informacije o hostlih na naši obali. Upam, da ti bo v pomoč, sama nisem ravno podrobno gledala vsega, mislim pa, da je tale stran ok za osnovne informacije .

http://www.viaslovenia.com/sl/hostli/obala/

Sandra_a

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

7. jun 2016 12:39

Poglej na booking.com, midva se ga poslužujeva vedno, kadar potujeva, imaš vse od hotelov, apartmajev, sob...do sedaj sva bila z izbranimi prenočišči vedno zadovoljna.

Ninja24

simpatija  

član od: 4.7.2009

sporočila: 135

4. jul 2016 15:16

Hvala sem se organizirala po vaše Ninja 24 se je vse super izšlo. 

simpatija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti