Bela tehnika

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

tema odprta - 4. jun 2016 13:05 | ogledi: 7.054 | odgovori: 29

Trenutno prenavljamo kopalnico in kupujemo kopalniško pohištvo, tuš kabino in kar je najbolj pomembno pralni stroj. Pomembna nam je varčnost zato kupujemo pralni stroj energijskega razreda A+++ 

Najbolj ugoden pralni stroj sem našla na strani mimovrste Indesit pralni stroj IWSC 61253 C ECO EU za ceno 219 Evrov. Zanima me če je Indesit dobra znamka in kateri stroj vi priporočate? Prav tako nameravamo kmalu zamenjati tudi naš hladilnik in kupiti prostostoječi kombinirani hladilnik. Najbolj ugoden hladilnik sem našla od Gorenja in to za ceno 535 Evrov prav tako energijskega razreda A+++ 

Pri hladilniku pa nam je tudi pomembno, da ima velik zmrzovalnik. Zanima pa me če se kje dobi hladilnik energijskega razreda A+++ pod ceno 535 Evrov ? Ker je hladilnik zelo varčen je tudi zato višja cena. Najlepša hvala za pomoč.

 

pomoc

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. jun 2016 14:07

Pri pralnem stroju je pomembno, kaj sploh hočeš. Kaj potebuješ. Kakšne programe? Kaj želiš, da ti stroj prikazuje? Naj ima display, ki ti kaže, koliko še do konca pranja, ali ne? Jaz recimo želim imeti tak display. Koliko ima obratov pri centrifugiranju? Da ne boš na pol mokrega perila ven jemala. In še in še. Ni vse v nizki ceni, poceni stroj ti včasih nejevoljo povzroča.

 

Enako je pri hladilniku. 

mamamia

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

4. jun 2016 14:27

Pa to lahko crkneš od smeha! A si stara 15 let? Kaj si pa delala do sedaj, če ne znaš ne kuhati, ne prati, ne vrtnariti... Ali ste živeli kje drugje, v drugem času??

marjja

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

4. jun 2016 14:49

mamamia 

Sama veš, kakšne imate potrebe in glede na to je pač edino logično, da si boste vzeli čas, šli v različne trgovine, se tam pozanimali o tehničnih podatkih za različne stroje, ceni, pogojih plačila, dostavi, servisu, garanciji in podobno. Ali pa vsaj pogooglali zadevo in se po razmisleku odločili za nakup.

Vsekakor priporočam, da si stroj pred nakupom ogledaš, ga odpreš, malo prelistaš navodila in podobno. Prav tako hladilnik. 

Glede cene je pa pač tako, da napol zastonj ne boš dobila, če iščeš malo boljšo kvaliteto. 

Sandra_a

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

4. jun 2016 14:53

marjja je napisal/a:
Pa to lahko crkneš od smeha! A si stara 15 let? Kaj si pa delala do sedaj, če ne znaš ne kuhati, ne prati, ne vrtnariti... Ali ste živeli kje drugje, v drugem času??

marjja

Prenavljamo kopalnico marjja: zamenjati stroj in na koncu še hladilnik.

pomoc

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

4. jun 2016 15:02

Sandra_a je napisal/a:

Glede cene je pa pač tako, da napol zastonj ne boš dobila, če iščeš malo boljšo kvaliteto. 

Sandra_a

Hladilnik energijskega razreda A+++ pod ceno 535 Evrov bo vrjetno težko najti.

pomoc

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

4. jun 2016 16:18

Pod pod noge pa v trgovino. Cene se določijo tam, prodajalec je pa tam zato, da ti razloži prednosti in slabosti dotičnega stroja-aparata. Drugače bi lahko vse stvari našli na spletu in tam tudi vse kupili, trgovine pa zaprli.

LP, Saša

Mir in dobro!

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

4. jun 2016 16:24

Smo že šli v trgovine ampak na spletu lahko lažje najdeš bolj ugodno izbiro. 

pomoc

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

4. jun 2016 20:44

Smo že šli v trgovine ampak na spletu lahko lažje najdeš bolj ugodno izbiro.

No, s tem se pa ne strinjam popolnoma s tabo, kajti kar se tiče gospodinjskih aparatov, pa si vsaj jaz osebno ne bi naročala aparate, kakšnih firm , ki jih niti ne poznam, oz. niti slučajno nimaš za ta aparat garancije. Sicer pa, tvoj , tvoja odločitev, edino ne vem, zakaj nas tukaj sprašuješ za naša mnenja, potem pa vedno omenjaš, da naročaš na spletu in pravzaprav zgleda, niti ne rabiš našega mnenja, pač pa mogoče le pozornost, ali pa veselje, da vedno znova in znova odpiraš nove forume.

mopsika

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

5. jun 2016 9:24

Cila je napisal/a:
Zadnje čase mi vedno, ko pomoc odpre novo temo, pri de na misel tale risanka   https://www.youtube.com/watch?v=M97wPpRZDts

Cila

Inšpektor Mumbly ... haha, Cila, , tole je res že neverjetno 

Katarinči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti