Vabilo za abrahama in 40 let

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

26. maj 2016 14:30

Kaksno zadovoljstvo ti predstavlja spreminjanje mojega nicka? A naj bom uzaljen, jezen, prizadet. Me ne gane, try better mkII.

Commis débarrasseur

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

26. maj 2016 14:32

Tvoja stvar. Meni se kar malo smeje ^^

Life is war against boredom~

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. maj 2016 14:42

MiriBon je napisal/a:
Morda nekako takole?

Minilo je 50 toplih pomladi in 40 prijetnih poletij*, kar sta prvič uzrla luč tega sveta. Pridružita se mi na ______________, da se skupaj posladkamo in poveselimo ob tem posebnem trenutku.

 

*letni čas prilagodi glede na mesec - npr. zrelih zim/jasnih jeseni

 

 @tezzak, a je vendy spet zgubila tvoj povodec? dayum.



Life is war against boredom~






Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 26. 2016 14:15

Sorry, no, tudi tole je tako cheesy, da je kaj!

 

Zakaj pa ne naredite povabilo z res dobro sliko, lahko dvema (iz mladih let in zdaj), naj ne bosta kot v potnem listu. Kot tekst ne potrebuješ nič drugega kot, da Micka in Janez vabita na veselo praznujovanje teag in tega, tam in tam, takrat in takrat. Dodaj ime osebe, ki je zadolžena za RSVP. Ne pozabi, da je pri tem pomembno, kakšen font uporabiš. 

 

 

 

 

 

Vanja

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

26. maj 2016 14:48

but but! :<

Ideja s slikami se sliši ok, je brez komplikacij z besedilom in drugim.

Life is war against boredom~

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

26. maj 2016 15:19

Dom je tam,
kjer se začne tvoje potovanje.

DRAGI SORODNIKI IN PRIJATELJI!

Vabimo vas na prijetno druženje ob

- 70 letnici Alojza
- 60 letnici Ane
- 40 letnici Katarine in
- 35 letnici Saše.

Skupaj bomo utrjevali sorodstvene in prijateljske vezi, obujali stare spomine ter dopolnjevali družinsko drevo.

Dobimo se v nedeljo .... ob 12-ti uri v ...

Lepo bi bilo, če nam potrdite svojo prisotnost do 14. 06. 2012 na telefonsko številko ....

Družina Venturini

 

Tole je bilo pa neše vabilo na praznovanje, lp, Saša

 

Mir in dobro!

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

26. maj 2016 16:40

MiriBon je napisal/a:

 @tezzak, a je vendy spet zgubila tvoj povodec? dayum.

Joooj, MiriBon ...

Katarinči

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. maj 2016 17:18

Devetdeset let sploh ni veliko, še posebej, če si jih malce razdeliva -  eden 50, drugi 40.

Ker pa rada deliva tudi veselje, te (vas) vabiva, da se nam pridružiš takrat in takrat tam pa tam

 

spodaj lastnotočna podpisa

 

pod p.s.: prosim, če prihod potrdiš do takrat in takrat na ta in ta mail ali telefon ...

 

To lepo zložiš na a5 format, lahko dodaš še mičkeni fotkici obeh ali pa eno, na kateri sta skupaj.

 

Mi sicer nismo pošiljali vanil, mi vse poklicali po telefonu in povedali, kdaj in kje se dobimo. Vsi problemi s tem rešeni.

 

 

 

 

mamamia

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. jun 2016 21:09

Ne bom dajala predlogov, ki sem jih sama uporabila, bom pa napisala, kakšno napako sem naredila v vabilu na poslovilno zabavo v službi. Napisala sem, naj potrdilo prisotnost z SMS. Ker od večine že biovških sodelavcev nisem imela telefonskih številk oz. so bile na računalniku, in ker sem nekaj dni pred zabavo pomotoma iozbrisala vse stike, sem prejela nekaj SMS. vesel sem vabila in pridem. lp - in brez imena. Samo kot namig, kaj se lahko zgodi.

 

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti