Ne maram zelenjave

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. maj 2016 19:40

Pomoc, prezri tole.

Ah, dej no, Mopsika! RRR me je prehitela z  zgornjim zapisom, je Pomoc ne dela drugega kot testira naše reakcije. Piše ko da bi bila Dr. Jakyl and Mr Hyde. Ko ni nobenih "primernih" odgovorov, napiše tako budalaštino, kot je tale o juhi, da se forum vleče in vleče in vleče....

V resnici ne morem verjeti, da ji kdo sploh da kak razumen odgovor. 

Vanja

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

18. maj 2016 23:32

Mislim, da nihče ne da kak razumen odgovor razen Limnol. Se ne delam norca in ne bom več stalno ponavljala isto! Sem že tolikokrat napisala, da se ne norčujem ampak se naveličaš neprestano ponavljati.
Če sem nalepila juho iz vrečke pa ne sklepaj prehitro. Je za tiste, ki jih zanima kaj na juhi piše.

 

 

pomoc

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

19. maj 2016 8:21

Mislim, da vsi znamo brati. Vendar pa je treba poleg 'lepe' prve strani prebrati še kaj drugega. V tej vrečki (67g) je celih 3,2 g jurčkov in to za štiri porcije (oz. 0,8 g na osebo). Res da so dehidrirani, a to je skoraj toliko kot nič. Za ojačevanje okusa pa se uporablja kvas, sol, sladkor... nič od tega ni 'umetnega'.

trac

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

19. maj 2016 9:36

Vsakodnevna ponudba v trgovskih centrih ponuja pečenega pujsa, piščance, krompir. Eto rešitev, še kuhat ti ni treba, da ne bo naslednje vprašanje, kako speči meso. No še kruh in čebulo si vzam poleg in deci  in pa seveda . Tudi to že dobiš pečeno. Aha, če bo naslednje vprašanje, kje kupiti nož, kar v isti tej trgovini poglej.

Zraven pa juha iz vrečke, da se ne matraš z zelenjavno juho. Zakaj bi se, če je ne maraš.

In pizzo si peči. Hrenovke kuhaj. Pašteta na kruhu, pa da jo še malo popopraš, ali pa zaseka. Palačinke ješ? No, nared jih na slano, s sirom in šunko. Uh prezahtevno, sledi naslednje vprašanje...kako pa to narediš?

Ajd, najdi recept za kanelone.

Riž tud lahko zakamufliraš v rižev narastek, papriko pa skuhaj kot filano. Med tednom je hiter obrok, seveda okusen, hamburger, burek. Zakamuflirana zelenjava. Sendviče ješ? Odlični so, sirni namazi osvežijo. Od rib pa nebi, spet bo sledilo miljon vprašanj.

 

Punce, cel tedenski menu sem ji postregla. 

 

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

19. maj 2016 12:30

Punce, cel tedenski menu sem ji postregla.

In nisi edina, ki ji streže.

Kulinarika je z visokim odstotkom članov, ki želijo pomagati/svetovati, žal tudi idealno krmišče trollov. Večina pride in se kmalu naveliča, nekateri pa kar vztrajajo...

V.

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

19. maj 2016 14:20

VilmaS je napisal/a:
Punce, cel tedenski menu sem ji postregla.

Kulinarika je z visokim odstotkom članov, ki želijo pomagati/svetovati. 

 

Malo je takih, ki bi res radi pomagali.

pomoc

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. maj 2016 14:28

O, veliko nas je, a radi pomagamo takim, ki so pomoči veseli in jo sprejmejo.

rimljanka

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

19. maj 2016 14:57

Sem vesela pomoči ampak ne maram pa norčevanja! 

pomoc

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 800

19. maj 2016 14:59

Pomoč, norčevanje, izzivaš sama.

malaga

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

19. maj 2016 15:23

malaga je napisal/a:
Pomoč, norčevanje, izzivaš sama.

malaga

se ne bi strinjala

pomoc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti