Dekoracija torte

Nancy_xox  

član od: 21.9.2012

sporočila: 21

7. maj 2016 19:23

Najlepša vam hvala za vse odgovore in pomoč ;). Torti sta pečeni in narejeni, jutri bom pa zdekorirala in bom res pod piping namazala masleno kremo. 

Hvala :)!

Nancy_xox

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

7. maj 2016 19:34

Super ! Nancy_xox, če lahko, pošlji fotki dokončanih  na Zid, da si ju ogledamo in pohvalimo

Katarinči

Nancy_xox  

član od: 21.9.2012

sporočila: 21

9. maj 2016 22:35

Katarinči, mislim da mi je uspelo dati sliko na zid :)

Sem hotela prilepit se v to temo, ker ni bila samo torta, ampak vec kaj....a to naredim album? Pa potem link prilepim?

Nancy_xox

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

9. maj 2016 23:12

Nancy, v opravilni vrstici imaš na desni strani tak zelenkast kozarček za vlaganje s črko S. Ko se pomakneš nanj z miško, prebereš "vnesi fotografije". Klikni in odprla se ti bo "Shramba slik". Zgoraj desno klikni na "prenesi" in sledi navodilom, če pa prvič ne bo šlo, klikni na "pomoč" skrajno desno.

Seveda naredi album, zakaj pa ne? Klikni na "Moja beležka" na levi strani ekrana, ko se ti beležka odpre, pa na "Foto albumi" in sledi navodilom, boš videla, prava mala malica ! Pri tako lepih tortah bi bilo škoda, če ga ne odpreš .

Če želiš prilepiti smeške pri pisanju (forumi, mnenja pri receptih), klikni na rumeni "sonček"  z oranžno-rdečo črko S v sredini (zgoraj na desni) in med pisanjem klikni na smeška, ki ga želiš vstaviti v besedilo.

Ko pišeš na Zidu, ne gre tako enostavno - tam smeška ne moreš "slikovno" prilepiti, ampak tule (forumi) z miško označiš besedilo desno od smeška in sicer z oglatim oklepajem vred, nato pa to s funkcijo copy/paste vstaviš v besedilo, ki ga pišeš na Zidu.

Bo šlo, Nancy_xox? Vesela sem, da  lahko pomagam, se še dobro spomnim, kako sem se lovila s temi smeški na začetku, ojojoj. Meni so z nasveti  pomagala zlate Zidarke, ki se jim na tem mestu še enkrat iskreno zahvaljujem  

Lp,

Katarinči

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

10. maj 2016 9:15

Lepo , sem si že ogledala podrobnosti na torti. Tudi mafini so zelo domiselno okrašeni, ampak backi Joni ... ti so pa res strašansko srčkani 

Saj res, kakšno pa je bilo testo za torto oziroma torti (večja, manjša), pa krema, je bila sadna, čokoladna?  



Katarinči

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 10. 2016 09:24

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

10. maj 2016 9:49

 to si pa imela veliko dela. Cupcakes so pa vsi lustni, le pri opicah bi morala polovicke piskotov bolj postrani polozit, ampak vseeno so cartlih.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Nancy_xox  

član od: 21.9.2012

sporočila: 21

13. maj 2016 8:59

Je bilo nekaj dela ja, samo se je splačalo  . Sem prvič delala na takšen način in sem bila že jaz vesela, da dejansko ima vse takšno obliko kot sem si zamislila  . 

Nancy_xox

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti