Štedilnik 4x plin in električna pečica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 1. maj 2016 17:19 | ogledi: 8.402 | odgovori: 10

Kupujemo nov štedilnik in ker sem navajena na plinsko kuhališče bi želela takega naprej. Sedaj sem imela 3 x plin in 1x elektriko, ki je v 14 letih nisem niti enkrat potrebovala zato, mi je brez veze bi mi pa včasih prav prišel še 1 dodatni plinski grelec. Kar najdem, da ima 4 x plin imajo vsi tudi plinsko pečico, česar pa nočem.

Če ima kdo takšen štedilnik doma lepo prosim za znamko štedilnika.

LP Jade

jade

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. maj 2016 19:06

Kaj pa ločeno, pečica posebej in kuhalna plošča posebej? Tako bi šlo, če ne obstaja štedilnik, kakršnega želiš.

rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. maj 2016 21:13

Kot pravi rimljanka, ločeno; s tem da morda vzameš štedilnik s petimi plinskimi nastavki? En večji jena sredini, naokoli pa štirje manjši?

 

Nekaj takšnega:

 http://www.ideo.si/plinske_plosce/plinska_kuhaln



mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 01. 2016 21:15

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

2. maj 2016 6:20

Dobiš tudi t.i. domine - po dve in dve kuhališči na eni domini in potem sestaviš svojo kombinacijo lahko samo plina, če želiš tudi elektrike in indukcije. Sama imam eno kuhališče - 4 * steklokeramika in domino 2*plin - se kar lepo obnese, spodaj pa električno ventilacijsko pečico. Vse pa je vgradno.

Ker sem prej imela samostoječ štedilnik s štirimi kuhališči na elektriko vem, da  je v tem primeru kuhališče precej večje, ker so bili gumbi spredaj na štedilniku in ne kot sedaj senzorski ob kuhališču, kar mi sedaj pogosto povzroča težave, posebej če rabim več kuhališč in rabim kakšne širše ponve.

tedyka

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

2. maj 2016 9:57

Saj ne da bi komu pamet solila, samo opišem moj primer, morda ne spada sem, pa vseeno:

Pred 3 leti smo kupovali nov štedilnik, si vse ogledali, dimenzije bi morale štimati, širina 51cm (Candy), prej smo imeli Gorenje, 50 cm, jaz pametno pomislm, da 1 cm pa res ni kaj, standardi, pa to. Pripeljemo štedilnik domov, ga hočemo umestiti, valjda ne gre, 1 cm preširok. Smo dobili mizarja, da je odrezal omarico in  pult, cela štala zaradi 1 cm. Kaj je bilo Candyju, da je izdelal izvenstandardni štedilnik, ne vem, mene so dobro nasamarili. oz. sem se sama!!!

marjja

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. maj 2016 15:09

Njalepša hvala vsem za odgovore. Izgleda, da je štedilnik iz Vilminega linka edini kakršnega želim in se ga dobi pri nas.

jade

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. maj 2016 8:45

Indesit jih zagotovo ima v svojem asortimanu, če jih pri nas prodajajo, pa ne vem, na angleško govorečih trgih je ponudba ulala, seveda ne samo Indesitova. Dobiš celo takšnega z dvema pečicama, a na britanski Indesitovi strani, da ne omenjam še kaj večjega...
http://www.indesit.co.uk/appliances_i/Cooker_KDP60SE_S


Pri zahodnih sosedih imaš na voljo Indesitove (drugih nisem gledala):
http://www.indesit.it/elettrodomestici_i/Cucine.do/

Loni Makaroni

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

21. jul 2016 16:37

Olala, tole pa je king size, sploh nisem vedela, da kaj takšnega obstaja. Zelo praktično in priročno za veliko družino. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

21. jul 2016 18:14

tudi jaz ne. Vsec mi je

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti