Vzgoja sadik

tema je zaklenjena

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

2. jun 2016 14:30

Mogoče ti jih ponuja zato, ker sprašuješ za vsako malenkost kje je najceneje???!!! Če jih dobiš je sigurno najceneje.

 

Če ti je borovnica vzklila še ne pomeni, da bo rasla in obrodila!

Če si zaželiš kaj posebnega za svojo družino pa le kupi bonton .

testeninca

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

2. jun 2016 14:37

 

Samo, zakaj potem ves čas prosiš za nasvete? Odprla si 25 tem, kjer sprašuješ in prosiš za nasvete, pomoč,.....................

rimljanka

Najbolje, da vprašam na kulinariki če mi greš rimljanka po semena v trgovino? Se boš odločila kaj boš kupila namesto mene, ker očitno nisem dovolj stara, da bi se znala sama odločit. 

pomoc

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. jun 2016 14:42

Verjemi, ne bom ti šla po semena, niti po kaj drugega. Želim ti uspešno pridelavo borovnic v PVC lončku na okenski polici.

Ti se delaš norca iz nas vseh.

Na tej strani pa smo vajeni, da velika, velika večina tistih, ki prosijo za pomoč, res prosijo zanjo in so za odgovore hvaležni in so jih veseli. Ti si izjema, ena redkih.

rimljanka

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

2. jun 2016 15:09

Nisem vprašala kje semena kupim. Tako pomoč nisem potrebovala in niti ne vprašala zanjo. 

 

pomoc

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

2. jun 2016 15:10

rimljanka je napisal/a:

Ti se delaš norca iz nas vseh.

Na tej strani pa smo vajeni, da velika, velika večina tistih, ki prosijo za pomoč, res prosijo zanjo in so za odgovore hvaležni in so jih veseli. Ti si izjema, ena redkih.

rimljanka

Rimljanka, tole je pa  

, absolutno se z zapisanim.

Katarinči

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

2. jun 2016 15:32

Pomoč,

prav vseeno je, koliko si stara - da ne zmoreš ali ne znaš ali nočeš trezno razmišljati, dokazujaš s skoraj vsakim svojim zapisom. Če ti je to vse skupaj zabava in norčevanje, velja še toliko bolj. Mogoče preskušaš meje, do katerih lahko greš, ampak, veš,  to počnejo triletni otroci. Kar je preveč, je preveč, vse ima svoje meje (razen neumnosti in mogoče vesolja, kot je povedal že Einstein).

Sonja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

2. jun 2016 15:44

Še žal vam bo za vaše pisanje, ko bo pomoc na oknih pridelala vso sadje in zelenjavo, mi bedaki pa se matramo v sadovnjakih in vrtovih!!!  Tri ure sem včeraj plela na vrtu,dopolnjevala grede paprike in zeljnic, ki si jih je postregel voluhar, pobirala polže... Res pa imam samo 3 okna s skupno dolžino 3,5 m....



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 02. 2016 15:46

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

2. jun 2016 15:51

marjja je napisal/a:
Še žal vam bo za vaše pisanje, ko bo pomoc na oknih pridelala vso sadje in zelenjavo, mi bedaki pa se matramo v sadovnjakih in vrtovih!!! 

  marjja 

pomoc

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

2. jun 2016 16:11

Jutri bom šla po semena, danes pa me čaka še toliko dela. 

pomoc

pucca  

član od: 24.9.2007

sporočila: 36

2. jun 2016 16:25

Dobrota je sirota, anaeva ti jih je želela PODARITI = zastonj dati, pokloniti 

No, saj niti ni pomembno, srečno z nakupom kjerkoli, ali v naših semenarnah ali prek spleta, važno, da najdeš, kar sama potrebuješ.

pucca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti