Posoda woll

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

tema odprta - 21. apr 2016 21:02 | ogledi: 12.165 | odgovori: 5

Pozdravljene.

Nameravm kupiti eno ponev znamke WOLL, gre za podobno Alu guss posodi, obe sta nemške izdelave. Ker je cena kar visoka bi vseeno rada kakšno mnenje. Če jo katera ima bi bila hvaležna za njeno mnenje.

 

http://www.woll-posoda.si/trgovina/induction-

 

Hvala in lp.



zoja2

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

21. apr 2016 21:29

Hvala Vanja za  ta podatek, so pa na Amazonu precej dražje, kar se mi zdi malo čudno, ker je praviloma Amazon cenejši, a ne?

zoja2

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

22. apr 2016 13:31

Posode Woll so bistveno boljše kvalitete kot kar koli drugega na slovenskem trgu, vključno z Aluguss posodo. Gre za posebno tehnologijo izdelave in kombinacija ustreznih kovin v leguri zagotavlja izredno kakovost, čemur titanova prevleka doda piko na i. Jaz sem svojo prvo pripeljal iz Nemčije leta 2010, ker jih pri nas še ni bilo na voljo, in do sedaj se je izkazala za neuničljivo - seveda pod pogojem, da uporabljam zgolj leseno orodje za šarjenje po njej in jo pomivam izključno na roke. Ne nazadnje so tudi že davno patentirali sistem snemljivega ročaja, ko Tefal o tem še sanjal ni.

Če si jo lahko privoščiš, ker cena je res visoka, bo to eden najboljših nakupov, kar jih laho narediš, priporočam pa, da zraven kupiš še ustrezno stekleno pokrovko. Spodaj pa še dve fotki kot dokaz:

 

Drejček

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

22. apr 2016 20:35

Hvala, najprej za en rojstni dan eno, potem pa naprej.... dokler jih ne bo dovolj.  :))

zoja2

Sweetness Bakery  

član od: 28.8.2013

sporočila: 225

24. apr 2016 17:52

Jaz Imam eno woll posodo, tisto, ko se ji odstrani ročaj. Fantastična. Fantastična zato,ker je malo višja in zato uporabna za precej več zadev, kot plitka ponev, pa fajn mi je,da recimo kakšno pečenko ali druge jedi najprej na hitro popečem na štedilniku in nato še v pečici. V bistvu sem jo zato nabavila, ker sem pogrešala eno dobro ponev za na štedilnik in v pečico. 

 

Sweetness Bakery http://www.220stopinjposevno.com

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti