Kam na letni dopust razen hrvaške

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

23. sep 2016 10:29

Hribovc pa ponavadi kr u avto, pa kamor me zanese. Pač malo gledam, da niso zastoji na AC. Najraje pa v Gozd Martuljek, pa potem na okoliške ture in izlete, ker je tudi I in A v bližini. Samo v tistih koncih ne najdem dobre gostilne, razen v Ratečah, kjer bi imel normalno hrano, ker na dopustu ne kuham :) :) :)

 

hribovc61

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

27. sep 2016 12:45

V Kranjski gori te pa že za silo nahranijo. Pri Martinu recimo - povsem normalna hrana. Pa še kje drugje tudi. 

Sicer pa, kar se počitnic tiče - če človek nima prav nobene ideje, nobene želje, kaj bi rad še videl, če ga prav nikamor ne vleče, preden se poslovi s tega sveta - zakaj bi se potem mučil z iskanjem krajev za počitnikovanje? Saj ni treba nikamor iti. Jaz bi - če bi - šla jeseni še na hitro enkrat nekam v tople kraje. Od Dalmacije dol, saj ni  nujno, da je na Hrvaškem.  

Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 27. 2016 12:49

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti