Intimno milo ali šampon

tema je zaklenjena

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

7. apr 2016 17:43

Jajca ne pozabi!

 

Commis débarrasseur

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

7. apr 2016 18:12

Le na izpiranje z vodo po šamponiranju.

Nobenih jajc in zvarkov ne mislim. 

pomoc

Sushimama  

član od: 28.10.2015

sporočila: 12

7. apr 2016 19:54

Se mi je zdelo, da bo kmalu prišla kakšna bolj ali manj skrita reklama za kakšno bolj ali manj eko bio rešitev za problematične lase.

Pomoč, mislim, da bi lahko kakšno uro manj namenila kompliciranju s šamponi (ali intimnimi mili) in se namesto temu posvetila obnovitvi znanja slovenščine. Pa ena velika vreča vejic ti manjka. Predlagam, da jo naročiš preko Aliexpressa, bo ceneje.

Resno, od mnoštva enostavčnih povedi mi kar zvoni v glavi.

Sushimama

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. apr 2016 20:03

zzak1977 je napisal/a:
Jajca ne pozabi!

 

Commis débarrasseur

Cela ali samo rumenjaki...ups, potem sledi še diskusija o porabi beljakov. auč

Vendelina jr.

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

7. apr 2016 20:10

Če bi jaz imela take težave s kozmetiko, bi se obrila na balin (in se namazala z dobro staro Soleo). na srečo nimam težav. in sem ti pomagala. in si zadovoljna z mojim odgovorom. uporabljam šampon. napisala sem na prejšnji strani. (že vnaprej)

marjja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. apr 2016 20:19

Mene to boj spominja na tisto o alergiji na moževo spermo....ahahaha.

Tolko enega kompliciranja. Take bi jaz poslala v kako bolnico, da en dan preživijo z res hudo bolnimi. Mogoče potem spregledajo, da so njihove kaprice (sem spada tako šampon kot zganjanje cirkusa ob naročanju klumpa po nekih kitajskih spletnih straneh) totalno brezvezne.

 

 

 

Vanja

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

7. apr 2016 21:57

marjja je napisal/a:
Če bi jaz imela take težave s kozmetiko, bi se obrila na balin (in se namazala z dobro staro Soleo). na srečo nimam težav. in sem ti pomagala. in si zadovoljna z mojim odgovorom. uporabljam šampon. napisala sem na prejšnji strani. (že vnaprej)

marjja

Ja sem zadovoljna. Z vsemi, ki ste lepo normalno odgovorili.

pomoc

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

7. apr 2016 22:03

in še kaj.

Me veseli. da sem pomagala. in da si zadovoljna.

marjja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

8. apr 2016 11:39

pomoc je napisal/a:
 Seveda pa je Fior di magnolia z kamilico vseeno bistveno drugačno intimno milo kot pa šamponi, ki sem jih preizkusila. .... Ko sem prvič dala na lase pa sem bila tako zelo presenečena. Uhhh. Moji lasje so bili kot svila. Po treh dneh se ni nič spremenilo. So bili taki kot prvi dan.

Kar naredi svilnate sramne dlake, ni vrag, da ne bo zmehčalo tudi las. Nehaj torej iskati, več kot očitno za svoje runo že imaš magično formulo.

Sonja

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

8. apr 2016 17:39

Limnol. Na žalost sem ugotovila, da intimna mila malo bolj sušijo lase. To je edina
slabost, ki me moti. Drugače je čudovito, mehko, vse top.
Že zelo dolgo nazaj pa sem preizkusila olivno olje pa mi ni bilo dobro. Aroganovo olje mi je nekdo od tu priporočal. Ko sem prebrala, da naj bi imel grozen vonj. Me je to malo odbilo, da bi šla ga kupit. Brala o kokosovem olju. Kako zelo zdravo je. Kako ščiti lase, kožo bla bla bla. Ravno sem ga imela doma. Kokosovo olje mi ne draži kože,ne srbi, ne boli. To je zame že "cel vrhunec". Olje lahko nanašaš na konice las, lasišče...itd. Moraš pa lase dobro izprati.

Kokosovo olje je bilo le za preizkušnjo. Torej...
Govorila z neko gospo in mi je ona povedala katere določene šampone ona uporablja. Šampon Schauma, obnovi in neguje z Shea maslom in kokosovimi izvlečki. Prav tako kokos. Šampon od Afrodite LOTOS.

Afrodita
NARAVNE AKTIVNE SESTAVINE
V Kozmetiki Afrodita verjamemo v moč narave, zato v izdelke, razvite po lastnih recepturah, v zajetni meri vgrajujemo le preverjeno najboljše naravne aktivne sestavine ter vedno bolj izločamo ne-naravne primesi kot so parabeni, parafini, silikoni, vazelin, umetna barvila in sintetične dišave. Naši izdelki tako vsebujejo do 96,5 % sestavin naravnega izvora, poleg tega pa si prizadevamo, da izbiramo sestavine iz ekološke pridelave.

Ko bom v trgovini bom pogledala če so šamponi od Afrodite prozorni, ker za
Schaumo ne verjamem, da je.

pomoc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti