Intimno milo ali šampon

tema je zaklenjena

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

tema odprta - 5. apr 2016 20:24 | ogledi: 17.556 | odgovori: 39

Že celo življenje izbiram med šamponi zase. Uporabljam pa namesto šampona intimno milo Fior di magnolia z ognjičem in timijanom. Brez heca. V Eurospinu dobim dve vrsti s kamilico ali ognjič, timijan.  Lahko zveni malo nenavadno ampak noben šampon mi ne vztreza. BABY ŠAMPON JOHNSON otroški šampon s kamilico mi prav tako ni vztrezal. Kamilica mi ne tako odgovarja. Saj moji lasje postanejo po kamilici še bolj suhi. Intimno milo pa mi celo odgovarja tudi s kamilico če je to res potrebno. Vendar je veliko boljše ognjič in timijan. 

 

Me pa zanima kaj se vam zdi boljše? kateri šampon? Kje kupujete?

Pa pišite le tisti, ki ste imeli podoben problem. Najti pravi šampon za sebe.

 

 

Temo je spremenil(a) pomoc dne 5. apr 2016 23:57

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. apr 2016 21:07

Razumela bi, če bi delal anketo zavod za statistiko ali kak študent, ki bi podatke uporabil za diplomo...kaj boš imela ti od tega, da veš, kateri šampon uporabljam jaz. 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. apr 2016 21:11

Pa ne, da je omenjena diskontna veriga tako na tleh, da mora na tak način oglaševati....

Vendelina jr.

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

6. apr 2016 1:09

Kaj imam jaz od tega? Da pogledam tudi še druge šampone, ki jih mogoče ne poznam. Od tega
imam nekaj..... Ampak tudi ne pričakujem vseh odgovorov, ki jih želim.
Vanja, zakaj pa vi radi odgovarjate na čisto vsako temo? To pa jaz ne razumem. Kaj imate pa vi od tega Vanja?
Mislim tudi, da je najbolje odgovoriti tam kjer imaš tudi malo več znanja, izkušenj ali
podobne probleme.
Jaz ne bi šla odgovarjati na vsako temo, ki jo kdo napiše. Saj na tak način ne bi nič pomagala tistemu, ki je temo napisal in tudi sebi ne. Edino če bi imela preveč svojega prostega časa.

pomoc

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

6. apr 2016 8:11

Če ti kaj pomaga- Hofer, Ombia-Seide. 

 S kozmetiko jaz namreč niti tri sekunde ne kompliciram, moja koža in lasje so OK, nič me ne draži, ne srbi in boli, prvenstveno želim čiste lase, postrižena sem pa itak čisto na kratko. Moje prioritete so drugje.

Upam, da sem pomagala.

marjja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

6. apr 2016 11:24

Umivaj in maži se s tistim, kar ti najbolj odgovarja. Popolnoma vseeno je, kako in s čim to počno drugi. Ker drugi nimajo tvoje kože in las.

Sonja

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

6. apr 2016 12:37

Tole pa močno spominja na tisto hudo debato o naravnih sredstvih za umivanje las ... 

Life is war against boredom~

Valchi  

član od: 15.1.2015

sporočila: 71

6. apr 2016 14:09

Imam pretirano suhe lase, uporabljam  šampon od breze, mislim da je od Afrodite, po pranju uporabim balsam, ko imam posušene lase pa si vtrem 3 kapljice arganovega olja. Nobenih problemov nimam. Lase imam zdrave in nič uničene.

Valchi

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

6. apr 2016 15:18

Limnol, to si pa zelo lepo napisala. Drugi res nimajo tvoje kože in las. 

Ampak ne škodi malo pomoči, kakšen nasvet od drugih. Ker edino stvar, ki

sem jo našla je to intimno milo. Jaaaaa, vem, da je zelo veliko ponudbe. Da vsak

vzame šampon, ki njemu paše. Ampak jaz med policami v trgovini ne najdem

niti en sam šampon zase. Potem si pa lahko misliš, kako žalostno je to.

Pa toliko ponudbe. 

 

Vedno, ko sem šla v trgovino. Kateri šampon moram pa zdaj kupiti?

To se vedno sprašujem. Zna biti prav utrujajoče. 

 

 

 

 

pomoc

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

6. apr 2016 15:26

Valchi je napisal/a:
Imam pretirano suhe lase, uporabljam  šampon od breze, mislim da je od Afrodite, po pranju uporabim balsam, ko imam posušene lase pa si vtrem 3 kapljice arganovega olja. Nobenih problemov nimam. Lase imam zdrave in nič uničene.

Valchi

http://www.kozmetika-afrodita.com/slo/beauty-care/

 

Se dobi v Sparu? 

pomoc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti