Slovenska navodila

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

tema odprta - 3. apr 2016 18:16 | ogledi: 7.581 | odgovori: 3

Pozdravljeni imam eno prošnjo za vas drage kuharice in dragi kuharji. če ima kdo slovenska navodila za 

Bosch kuhinjski robot MUM48R1 bi lepo prosila, če mi jih lahko pošlje na zs ali email ali kakorkoli , sem ga dobila za rojtni dan,pa ga ne želim uničiti ker ne razumem vseh teh tujih navodil,najlepša hvala že vnaprej,lepo nedeljo še naprej,lp

marjeta10

Prah  

član od: 1.2.2009

sporočila: 11

3. apr 2016 19:51

Navodila za uporabo lahko dobiš tudi na spletni strani proizvajalca, za tvoj model na tej povezavi:

 

http://www.bosch-home.com/si/produkti/pomo%C4%

 

Poišči zavihek dodatni dokumenti, tam boš našla možnost, da si preneseš PDF dokument z navodili na svoj računalnik.

Prah

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

3. apr 2016 23:16

Žal so vsi jeziki samo slovenskega ni ,jaz pa ravno iščem navodila v slovenskem jeziku,pa jih na tej povezavi nisem našla.

marjeta10

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. apr 2016 6:40

Na istem linku izberi zavihek "kontaktirajte nas" in piši direktno naBSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje .

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti