Apartma čist ob morju

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

23. feb 2016 20:56

Saj je napisala , kaj bi rada, morje blizu in bolj na samem!!!!

dvorana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. feb 2016 21:00

Nikoli nikomur ne bom priporočala nobenega apartmaja, iz razlogov, kot jih je navedla limnol. Kar je meni super, dobro in primerna cena, je lahko nekomu popolnoma kontra. In potem da bi jaz bila kriva, ker se mu je sfižil dopust? Sploh pa ne svetujem nekomu, ki ga sploh ne poznam. Kaj pa jaz vem, kaj naratka pričakuje? 

Vendelina je pač malo bolj direktno usekala med roge. Njen stil pač. Prizadeti naj jočejo, ostali pa veselo dalje. 

 

mamamia

naratka  

član od: 27.3.2012

sporočila: 23

24. feb 2016 8:17

Mamamia je za zjokat ja, ker je komunikacija na takem nivoju, nekateri se obnašajo kot da so požrli vso pamet tega sveta. In ja, Vandelina smiliš se mi . Saj z svojimi neprimernimi izjavami smetiš na večih forumih.

Hvala bogu so vmes tudi sončki, ki malo dvignejo povprečje ane Lisa in Dvorana pa še nekaj bi se jih našlo.

Ni čudno da je tako hudo na svetu ker je komunikacija taka kot je.

En lep pozdrav vsem, ja morje pa tu do

naratka

HejHoj  

član od: 14.2.2008

sporočila: 135

24. feb 2016 8:49

Res se zelo redko oglasim, ampak, tukaj se pa skorajda moram.

Naratka, zanimivo, hvališ tisti dve, ki ti nista dali nobenega nasveta ali namiga. Narobe svet, vsaj zame. 

Imam pa en nasvet zate, če ga boš sprejela ali ga boš dojela kot napad nate, je pa na tebi. Postavi vprašnanje jasno in natančno, pa bodo taki tudi odgovori. Vsaj večina med njimi. 

Srečno pri iskanju.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

24. feb 2016 9:20

Zakaj nekatere/i nikoli ne napišejo Vendelininega imena pravilno? Le kaj jim je skupno?

Naratka, svetujem ti kak robinzonski turizem (guglaj to besedno zvezo). Tam boš na samem in morje bo blizu...

saša

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

24. feb 2016 17:58

Vprašanje je bilo jasno in natančno.NASVETA JI ne morem dati, ker nisem bila nikoli na samem!!!

dvorana

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

24. feb 2016 22:52

Na samem,morje pred nosom;-))

http://www.mladen-pag.com/

Nam je bilo všeč,če to kaj pomaga.

tatam

Alisea  

član od: 4.10.2013

sporočila: 76

25. feb 2016 7:55

Hvala tatam, ta apartma bo verjetno prisel prav tudi nam! Hvala tudi tebi naratka!

Alisea

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

25. feb 2016 8:40

Pozdravljeni,

 

bom še jaz izkoristila temo: tudi mi iščemo apartma (za konec avgusta, če je pomemben datum), za 2 odrasli osebi in 2 -letni otrok.

Lokacija: Makarska riviera, peščena plaža s senco in apartma čimbližje plaži, vsekakor ne več kot 100m oddaljen. Mi pa ne bi na samem ;-) blizu kakšnega večernega sprehajališča.

Namestitev: poleg nujnih stvari (postelja, mini kuhinja, ipd.), je nujna tudi klima in internet, balkon s senco.

Bom vesela, če je kdo že bil na lokaciji, ki izpolnjuje omenjene pogoje in nam lahko priporoči apartma iz prve roke. Saj lahko (sem in bom še) pogledam na netu, ampak dam več na osebna priporočila.

Hvala in lp



tamara

Sporočilo je spremenil(a) sajovict dne 25. 2016 08:41

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

25. feb 2016 8:45

Kaj pa otok Šolta, kraj Stomorska?

dvorana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti