Kitchen aid -pomoč pri nakupu

beba123  

član od: 24.2.2012

sporočila: 6

tema odprta - 20. feb 2016 15:51 | ogledi: 6.393 | odgovori: 1

Živjo vsem skupaj!

Že zelo zelo dolgo si želim kupiti Kitchen-aida,a imam problem... ker so pri nas v Sloveniji absoluno predragi,sem poguglala na ebayu in ugotovila da so v tujini občutno cenejši-super :)  A moje veselje ni trajalo dolgo,ker sem ugotovila ,da je nakup in vse skupaj zame preveč zakomplicirano. :(  V bistvu tudi nimam nikogar,ki bi mi pri nakupu pomagal,zato se obračam na vas,dragi kulinariki(čke). Vem da se sliši čudno, a zanima me,če mi je kdo pripravljen pomagati ,s tem ,da tudi zase kaj naroči,seveda na moje stroške-vso poštnino  plačam jaz. Sem resna in poštena,in lahko ste brez skrbi,ne bom vas prinesla okoli..za podrobnosti se dogovorimo na zs, po tel.in osebno.

Lep pozdrav, Beba

beba123

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

20. feb 2016 23:34

Bodi pozorna tudi na drzavo. Obcutno cenejsi so navadno iz drzav iz katerih postnina je visoka in po moznosti placas se uvozne dajatve. Pozanimaj se

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti