Kombnacija indukcija / navadna "steklokeramika"

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

16. feb 2016 13:09

Jaz imam indukcijo in plin,vendar ne vem, kje je bilo kupljeno, ker sem dobila za rojstni dan. Po moje v Merkurju

dvorana

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

16. feb 2016 13:24

Imava indukcijo Smeg, ne bi menjala (razen s plinom, ki ga žal v tem delu LJ ni, plinske bombe pa nočem v stanovanju). Za posodo, ki ne dela na indukcijo (nama so v Coopu prodali eno Ballarini ponev, ki naj bi po njihovem delala na indukciji, a temu ni tako), lahko uporabiš nastavek (takšna plošča z ročajem, ki gre pod posodo) ki sicer malo podaljša čas kuhanja, a se še vedno splača. Midva sva ga kupila na amazonu za nekih 12 eur. 

Saša

 

 

Saša

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. feb 2016 13:38

mamamia je napisal/a:

http://www.gorenje.si/izdelki/mali-gospodinjski-apa

mamamia

Samo link popravljam, da bo "prijel". Le končna pika je hodila preveč .  Kadarkoli lepite linke in daste za njimi ločilo, vrinite pred ločilo en prazen prostor. 

Cila

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. feb 2016 22:01

šmarnica4me je napisal/a:
Načrtujem nakup štedilnika in pečice.Sedaj smo 20let imeli plinskega in navadno pečico s katerima se bila zelo zadovoljna.Večina mi priporoča indukcijsko ploščo.Odločam se med navadnim indukcijskim in s flex indukcijo.Za pečico pa pri tako veliki izbiri še nisem prišla do prave odločitve.Kuham in pečem kar veliko in tudi rada pripravljam zahtevne jedi.Kaj mi priporočate in mogoče tudi katerega proizvajalca- Gorenje, Bosch, Candy,...

Hvala za vsako informacijo

š4me

šmarnica4me

Če bi kupovala novo indukcijsko kuhališče, bi zagotovo vzela flex.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. feb 2016 22:02

In pazila bi, da ima vsako kuhališče svoje gumbke +- in ne, da na enem narihtaš kuhališče in skupni -+ . Tega res ne maram!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti