Hrana s pretečenim rokom in prihrani denar

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

1. feb 2016 13:01

trac je napisal/a:
Hrane s pretečenim rokom ne kupujem,

... saj je tudi ne moreš: hrane s pretečenim rokom nikjer ne prodajajo, ker jo ne smejo!

rdkapica

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

1. feb 2016 13:59

rdkapica je napisal/a:
trac je napisal/a:
Hrane s pretečenim rokom ne kupujem,
... saj je tudi ne moreš: hrane s pretečenim rokom nikjer ne prodajajo, ker jo ne smejo!

rdkapica

Hvala za opozorilo. Sem na hitro prebrala in potem napačno napisala.

Se je nanašalo na hrano, ki ji poteče rok na dan nakupa.

 

trac

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

1. feb 2016 17:08

rdkapica je napisal/a:
trac je napisal/a:
Hrane s pretečenim rokom ne kupujem,
... saj je tudi ne moreš: hrane s pretečenim rokom nikjer ne prodajajo, ker jo ne smejo!

rdkapica

Pa se vse eno dogaja.

Life is war against boredom~

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

1. feb 2016 17:30

Sem že nekajkrat kupila blago tik pred rokom in če je izgledalo ok,sem kupila. Prav pred parimi dnevi nekaj kranjskih klobas anton ( so že zamrznjene), pa testenine barilla, pa nekaj paprik, vse minus 50 %. Drugače pa je moje varčevanje pri nakupu takšno, da grem v par trgovin in kupim tam, kjer je ugodneje. V petek sem bila v nabavi in sem bila presenečena Lidl limone 1,7 - Mercator 1,2, kuhan pršut svež Mercator 50%-..Se mi zdi, da se je tudi Lidl podražil pri določenih izdelkih. Potem pa kuponi trgovin, vsaj 25 % popusti na pakiranje se splačajo in  spremljam letake s ponudbami.Kupujemo blagovne znamke trgovin in se mi v mnogih primerih nič slabše od originalov. 

K sreči imam vse trgovce na razdalji 5 km in ne vzame veliko časa. 

Pri kruhu smo pa tako, med tednom bolj žemlje, kruh,  če ga jemo pri kosilu, če ostane ga včasih popečem, preostanek uporabim za drobtine ali pa nesem tja na kmetijo, kjer kupujem jajca in jih porabi za kokoši. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

7. feb 2016 22:52

Imaš srečo. Lidel nimamo blizu.

pomoc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti