Vecerja- 40 roj.dan

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. jan 2016 18:11

mamamia je napisal/a:
Čarli08 je napisal/a:
Katarincaaaa je napisal/a:
bi seveda rada nekaj drugacnega nevsakdanjega.
 

Jaz gostom raje postrežem s preverjenimi in preizkušenimi jedmi, eksperimentitram bolj za domačo publiko. Je manj stresno.

Čarli08

 

Odvisno od družbe. Od mene vedno pričakujejo kaj nevsakdanjega. 


mamamia

 

Seveda, samo mi vemo, da imaš izkušenj in domišljije. Ker vleiko potuješ veš, kak okus mora imeti jed, kar Katarinci, po njenem pisanju, manjka. Kadarkoli kaj novega/odličnega jem, doma na hitro ponovim, da mi okus še bolj ostane v spomuni. 

Moje mnenje je tako, kot od Čarli 08. Ne eksperimentiraj na D-dan, čeprav ti toplo priporočam sladico, ki je trotl ziher za pripravit, rabi samo nekaj ur, da se pošteno ohaldi. Possett. :) 

Vanja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

29. jan 2016 18:15

Vse najboljše 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

29. jan 2016 20:18

Jasno, mamamia, zate se ve, da te noben kuharski izziv ne bo vrgel s tira.

Čarli08

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. jan 2016 0:52

Čarli08 je napisal/a:
Jasno, mamamia, zate se ve, da te noben kuharski izziv ne bo vrgel s tira.

Čarli08

 

Brez skrbi, da me ... nedavno narejeno pecivo se imenuje Ko gre vse po zlu ...

mamamia

Katarincaaaa  

član od: 28.1.2016

sporočila: 11

30. jan 2016 22:20

Evo punce- postreženo, pospravljeno in...pohvale, pohvale. Zadnji trenutek sem se spomnila, da bi še slikala...ne požrite me zaradi slik (narejene s telefonom: piščanec, ujela sem nekaj kar je še ostalo v pekaču po deljenju, sladica-ha,ha, ko sem že naredila en ugriz)

 

Zdej pa podrobno. 

Piščanec- fantastična kombinacija okusov, če imaš rad slano sladko. Mi imamo, ostalo ni nič. Še to kar je na sliki smo v šusu pospravili. Preprosto za pripravo in okusno. Ker sem zgulfala s posodo (premajhna) v kateri sem pekla piščanca in kasneje dušila skupaj z marelicami in rozinami,bom naslednjič res velikodušna z tekočino. Zdi se mi, da bi jo mogla po rižu dati več, ko sem dala v pekače vso zadevo. Drugače pa...mamamija, tale recept je res mamamija. Hvala Ti.

 

Sladkosneda- delala sem kombinacije...Puding z gozdnimi sadeži, puding z ananasom. Na sliki je moj- ananasov, ker sem se res zadnji trenutek spomnila, da bi lahko kakšno slikco naredila. Ampak priznati moram, da je z gozdnimi sadeži boljši-sladko kisla kombinacija je top, z ananasom pa malček dolgočasna- Drugače pa---čista petka tudi Zate. Tele košarice so zakon...domišljiji puščajo prosto pot kaj boš dal noter, fantastične za na oko. Aja...pa pojedli smo celo, z embalažo vred :)

Tudi Tebi- hvala, hvala, hvala.

 

Zdej pa še pogruntam kako slikce dam zravn, pa na zaslužen počitek. 40-eta so zakon. Z Vašo pomočjo :)

 

Katarincaaaa

Katarincaaaa  

član od: 28.1.2016

sporočila: 11

30. jan 2016 22:21

Evo- dokaz, da sem res delala vse tole :)

Katarincaaaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti