Zdravje nevrologija

bojan2  

član od: 20.1.2016

sporočila: 1

tema odprta - 20. jan 2016 22:04 | ogledi: 9.651 | odgovori: 2

Pozdravljeni,

Zgodilo se je kar naenkrat in mama je pristala na nevrološki kliniki.

Pravijo, da je prišlo do povečanega pretoka tekočine ?? in je zaradi tega nekaj

tekočine odteklo ven zato sedaj malo bolj neorientirano govori itd.Minilo je sicer

šele tri dni vendar bi prosil, če kdo kaj več ve o tem ali, če kdo ve za koga, ki bi mi

lahko bolj natančno razložil zakaj oz. kako naj ji pomagamo, bi bil neskončno hvaležen.

 

Hvala

Bojan

bojan2

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. jan 2016 8:16

Mislim, da so zdravniki na oddelku, kjer jo zdravijo, pravi naslov, tako za pojasnila kot kako z mamo ravnati, ne pa mi tu na kulinariki. Dolžni so vam pojasniti vse v zvezi z mamino boleznijo.

Nedavno je bila moja v bolnišnici, vsak dan sem bila pri njej, pri zdravnikih pa ob uri, določeni na oddelku, ko so zdravniki dosegljivi za informacije o bolniku. Vedno so si vzeli čas in svojcem pojasnili za vsak dan sproti, kaj se dogaja. Ne samo meni, ampak vsem, ki smo zdrvanike ob določeni uri čakali na hodniku. Ali pa ima samo mariborski UKC takšna pravila? Namreč, na vsakem oddelku so vsak dan med 14. in 15. uro "govorilne ure", ko so zdravniki na voljo svojcem za podrobne informacije.

 

Četudi je na kulinariki kak zdrvanik ali zdravnica (seveda so, to vemo), bo na daljavo verejtno težko karkoli rekel, saj ne pozna podorbnosti mamine bolezni. Mi ostali pa lahko kvakamo kot laiki in naredimo več škode kot koristi.

Tolažimo pa lahko in zaželimo mami vse dobro ter seveda hitro okrevanje.

K maminemu zdravniku torej. Dolžni so vam podrobno razlago.

mamamia

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

21. jan 2016 9:02

Vse kar je zgoraj napisala mamamia drži. K zdravniku in vztrajajte, da vam dajo razlago.

Sam sem pred leti imel določene težave in me je zdravnik želel odpraviti v dveh minutah s celo listo latinskih formulacij, da naj zdaj grem s tem k fiziatru. Pojma nisem imel kaj mi je. Še avtomehanik ti pove več o okvari avtomobila, ko prideš v delavnico. Ni šlo drugače, kot da sem rekel, da ne grem ven iz ordinacije, dokler mi vse potanko ne razloži. In si je vzel čas.

Upam, da vam bo uspelo.

Miroslav Vulović

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti