Novoletna večerja

pultica  

član od: 10.4.2012

sporočila: 57

31. dec 2015 15:53

naredila francosko solato, spekla belokranjsko pogačo, zunaj se peče jagenjček. Za desert pa pijana nevesta, potratna potica (iz skrinje, ker je ostalo od božiča) in medenjaki.

Tako pač vsako leto, je tak običaj. Vse lepo v letu 2016!!!

pultica

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

1. jan 2016 13:42

No vsa leta do seedaj sem za silvestersko večerjo pripravljal odojka, včeraj pa sem temu naredil konec. Naša večerja je bila čisto morska: prvi hod- škampi v buzari, drugi hod- frigani jadranski lignji in tretji hod- tuna steak iz čisto frišne tune . Da sem to lahko realiziral sem zjutraj ob šestih pičil v Poreč k eni moji ribički, ki mi je zrihtala res sveže nad svežimi ribami in morskimi sadeži- Zdej kako bo to vplivalo na leto, v katerega smo stopili pa bom videl v nadaljevanju :)

hedonist

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. jan 2016 14:51

Po moje boš kar zdrsnil skozi, če ne boš kje nabasal na kakšen trnek

lp

cervus

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

2. jan 2016 10:57

Hvala Elaphus, ja fajn bi bilo čeprov tud kak trnek ne škodi sploh če je gor kaka fajna vaba :) srečno tebi in vsem tvojim :)

hedonist

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

2. jan 2016 11:27

Dragi hedonist

Najprej čestitke za pogumen korak sprememb v to leto, verjamem, da ti je odlično uspelo  ( hmmmm, kakšna slikica bi to še potrdila).... drugače pa.....spoštujem besede poguma in iskrivega življenja....

Tebi, vsem tvojim in vsem dobrim ljudem, želim v tem letu polno toplih trenutkov, iskrivih pogledov....

Uh jaaaaaaaaa, na tisto kapico pa tud še nisem čist pozabila.....sporočam ti, da sem že dolgo tako lepo golobje srebrno siva... kakšno barvo volne boš izbral prepuščam tebi 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. jan 2016 14:37

hedonist je napisal/a:
Hvala Elaphus, ja fajn bi bilo čeprov tud kak trnek ne škodi sploh če je gor kaka fajna vaba :) srečno tebi in vsem tvojim :)

hedonist

Enako!

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti