Jem, torej hujšam ali proč s sladkorjem

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

29. nov 2005 22:23

Pomoje da je isto,le lažje je pogoltniti tabletko... Teka

Tinqa  

član od: 20.4.2005

sporočila: 21

30. nov 2005 7:11

Jaz imam pivski kvas Biotop, ki rpide v trgovini cca 300 SIT. Slaba lastnost je slab okus, dobra pa ta da je poceni. Lep dan vsem skupaj! Tinqa

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

30. nov 2005 17:18

eno vprašanje glede pivskega kvasa v prahu oz. v vrečkah: ali je to samo dodatek prehrani, kot tablete ali se da to uporabit kot neke vrste začimbo, da bi ga zmešala v kako hrano? Če je zanič, verjetno ne... Je katera že poizkušala? Ker nisem na Montiju, ne vem prav dosti o tem... me pa zanima, ker sem ga videla v trgovini in sem se že spraševala, kako se to uporablja, ker vzhaja baje ne... Veri

Tinqa  

član od: 20.4.2005

sporočila: 21

30. nov 2005 18:46

To se uporablja tudi v jogurtih, juhah in še kakšnih napitkih. Sicer pa po moje ne. Aja, pa baje da je najboljši v jabolčnem soku. LP Tinqa Tinqa

Tinqa  

član od: 20.4.2005

sporočila: 21

1. dec 2005 7:54

Jutro punce!Vsem skupaj želim en krasen dan.Pa oglasite se kaj kako vam gre. Pozdravček :) Tinqa

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

3. dec 2005 14:09

Teka, seveda lahko ješ zajtrk tudi slan. V knjigi piše: različni predlogi za zajtrk 1. zajtrk z veliko OH (čim pogosteje!) 2. slan zajtrk, sestavljen predvsem iz B in M. V tem primeru so izločeni OH. Vendar je potrebno potem za večerjo jesti OH brez vseh M. Pa kako vam uspe pogoltnini pivski kvas v prahu....meni je grozen! Še pri tabletkah se mi zdi, da se malo okusi. Tega od biotopa sem pa postavila nekam v omaro...čisto zadaj, da ga ne vidim. Sem pa kupila nekaj časa nazaj pri najboljšem sosedu pivski kvas (mislim, da uvoz iz Nemčije), kateri mi je bil pa dober in sem ga lahko jedla kar tako, na žlico. Kakšne večerje pa ve prakticirate? Večinoma OH ali B? In ali gledate kaj na to, da če ste imele za kosilo B potem za večerjo OH in obratno? Lep sobotni popoldan vam želim! maychi

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

3. dec 2005 15:03

Daj maychi,povej mi bolj konkretno,kaj ješ za zajtrk,če ješ sestavljenega iz B in M? Teka

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

3. dec 2005 17:37

Slan zajtrk: lahko pečena ali kuhana jajčka, omleta (ne dodaš nič moke!), hrenovka, sir... Vendar meni osebno takšen zajtrk ne odgovarja. Ga nisem imela še nikoli, se mi zdi "premočno" za zjutraj. Najraje pojem kruh in kefir ali jogurt. maychi

Čokoladica  

član od: 29.7.2005

sporočila: 21

4. dec 2005 23:17

Veliko koristnih informacij sem našla na Montignacovi spletni strani, zato tu objavljam link. Upam, da bo komu koristil. Lahko se tudi naročite na novice. http://www.montignac.com/en pa pa Čokoladica

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

9. dec 2005 9:48

Sem iskala pa ne najdem nikjer.Ali katera ve kakšen GI ima gres, oz. pšenični zdrob? Teka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti