Zdrava hrana

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

17. dec 2015 12:43

Res ste lepo ste povedale, punce.

Sama bi samo še dodala, da je treba paziti tudi pri samem času kuhanja, saj je razkuhana hrana  ne samo manj okusna, ampak je pogosto tudi manj zdrava.

Life is war against boredom~

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

17. dec 2015 14:47

Dobila sem zasebna sporočila. Vama žal ne morem odgovoriti, ker zasebno sporočilo lahko pošljejo le člani, ki so registrirani več kot mesec dni.  Vem, da jamranje kako nimamo časa je le izgovor. Nisem si nikoli vzela časa zase oz za hrano. 

 

Neka članica me je vprašala na ZS kaj ne maram. Zelenjava je tista, ki mi ni všeč. Se pa verjetno, da

miksati s sadjem, da lahko tudi poješ .

 

 

 

 

 

pomoc

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

17. dec 2015 15:28

Sicer ne vem, kaj je bilo tako groznega in neobzirnega v mojem postu, očitno ste pa druge spregledale, da POMOC ne kuha. Tudi ne pozna kaloričnih vrednosti, sestave, postopkov kuhanja... Kaj ji torej koristijo recepti, če pa nima osnov. Vsi moji nasveti so dobronamerni, od literature do tečaja, do strokovnjaka. Sam si itak v takem primeru ne moreš pomagati. POMOC, čaka te trdo delo in še enkrat: veliko uspeha!

In, mamamia, imaš izkušnje z depresijo?? Jaz jo imam.

marjja

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

17. dec 2015 16:54

marjja tudi jaz te ne razumem. Tudi če nisi kuhal lahko pogledaš recept. Zato ne rabim tečajev, strokovnjaka. Če ti zelo rada kuhaš in te zelo zanima kuhanje. Potem bi še

razumela, da se vpišeš na tečaj. 

 

 

 

 

 

 

pomoc

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

17. dec 2015 16:58

Ovseni kosmiči, ki jih dobim v Hoferju  je cena ugodna in kljub vsemu so ovsena semena zdrava za mene. Ne vem kako zdravi so Ovseni kosmiči prav iz Hoferja. 

pomoc


pomoc, kolikor sem zasledovala dosedaj, je bila hrana, ki je na policah v Hoferju, ob testiranjih, ki jih izvaja Zveza potrošnikov Slovenije, po kvaliteti skoraj vedno v zgornji polovici testiranih vzorcev, marsikdaj pa  tik pod vrhom. Zato se jaz ne bi bala kupiti, če bi našla tam ustrezno živilo za nižjo ceno.

Cila

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. dec 2015 17:28

pomoc je napisal/a:
Tudi če nisi kuhal lahko pogledaš recept. Zato ne rabim tečajev, strokovnjaka. 
pomoc

No, tole je čista resnica. Za to, da pogledaš recept, res ni treba, da greš na tečaj in ne potrebuješ strokovnjaska. Da po recpetu skuhaš, pa ni več nujno, da je tako.

Loti s kuhe, za začetek najdi navdih v naši obišrini temi: Kaj jutri za kosilo?

 

rimljanka

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

17. dec 2015 17:36

Hvala. Tako sem razmišljala. Da rajši kupim v Hoferju ovsene kosmiče. Če se prav spolnim imajo tudi ribe sardele po bolj ugodni ceni. Da ne izpraznim celo denarnico. Če bi kupovala samo zdravo hrano BIO . Bi pa zapravila ogromno.

 

 

 

 

pomoc

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

17. dec 2015 18:37

Pomoc, ni me potrebno razumeti, vendar ti ni lahko, zato ti želim vse dobro, predvsem pa trdno voljo. Srečno!

marjja

nxyz  

član od: 3.10.2014

sporočila: 140

17. dec 2015 18:50

BIO še ne pomeni zdravo.

nxyz

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti